Home / Міські новини | Вараш / Які ЗМІ любить не любить влада?

Які ЗМІ любить не любить влада?

На останній сесії Кузнецовської міської ради, яка відбулася 7 жовтня 2016 року, міський голова Сергій Іванович Анощенко звинуватив телеканал «Енергоатом» та газету «Енергія», назвавши їх брудними та брехливими, в тому, що вони не висвітлили відкриття дитячого майданчику, а також  турніру з міні футболу на День міста. Тому вирішив написати звернення в ДП НАЕК «Енергоатом», щоб вони навели лад і «прекратили» бруд і лайно, яке ллється із телеканалу Рівне Атом,  запропонувавши депутатам  підтримати відповідне звернення. Зважаючи на результати голосування, стає зрозуміло, що журналістам не довіряють міський голова Анощенко Сергій та такі депутати як:  Красуля Владислав, Шумра Ірина, Рожко Анатолій, Ковбасюк Микола, Лаврук Наталія, Зінчук Руслан, Стояновський Олександр,  Конопелько Катерина, Чех Олександр, Павлусь Руслан, Анощенко Тетяна, Дєнісова Тетяна, Самойлова Тетяна, Кречик Анатолій,  Семенюк Людмила, Присяжнюк Сергій, Назарчук Оксана, Шарапов Сергій. От тільки чомусь ці люди тиснувши на  відповідні кнопки на планшетах, не поцікавилися, як правильно називається телеканал. Офіційна назва каналу не Рівне атом, як говорить про це мер,  а «Енергоатом». Напрошується питання: всі вони дійсно так не люблять станційні ЗМІ, чи просто підтримали звернення від солідарності з міським головою?

Аналізуючи рік роботи цієї каденції, ми можемо зробити висновки, що мер зі своєю більшістю, не любить пресу взагалі. Наведемо декілька прикладів. Депутат Сергій Присяжнюк на телекамеру обматюкав кореспондента телеканалу «Енергоатом», хотів, щоб засновник газети «Вараш», «відзвітувала» йому скільки коштів витрачається на друк газети. Депутат Анатолій Рожко пише всі можливі запити та скарги щодо організації перевірок газети «Вараш». Тетяна Анощенко,  вважає газету (про що відкрито заявляє) такою, як місто Вараш – жовтою, брудною і в лайні. Олександр Чех також неодноразово  солідарно підтримував депутатів Присяжнюка та Рожка. Анатолій Кречик вважає нас такими, що відмовляємося від своїх слів. А міський голова взагалі не хоче давати відповіді на поставлені нами запитання, «посилаючи» журналістів на прес – конференцію. Також неодноразово привселюдно заявляв про те, що ми брехлива преса.

Тож яку пресу любить та використовує наш керманич? З впевненістю можемо сказати, що  це сайт 34400 net. Чому ми так вважаємо?

  1. Це єдиний сайт, який не допускає поганих коментарів про Сергія Івановича Анощенка.
  2. За рік «панування» цієї влади жодної компрометуючої статті на міського голову.
  3. Блокування IP адрес людей, які пробували писати «неправильні» коментарі в бік очільника.
  4. І найголовніше – адміністратор цього сайту Вікторія «Гордієнко» отримала посаду прес – секретаря міського голови без будь-якого конкурсу.

Блокування преси

Ось так наша влада обирає собі «угодних». Такими журналістами є ті, хто не може (чи не хоче?) сказати жодного поганого слова на адресу такого «справедливого» Сергія Івановича. То може час Сергію Анощенку виизнати, що сайт 34400 net – це його ЗМІ та «переписати» на себе, щоб  і Москалюку з Єдічкою трохи перепало?

Про admin

Читайте також...

Як сім’я прокурора серед під’їзду кімнату збудувала? (фото)

Якщо ти прокурор і не маєш власного житла, то ти без проблем можеш побудувати його …

Один коментар

  1. Тобто якщо даний сайт видаляє “непотрібні” пости, то це норма?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X