Home / Міські новини | Вараш / Які поїздки «екс-можновладця» оплачуються із «гаманця» жителів Вараша… (Фото)

Які поїздки «екс-можновладця» оплачуються із «гаманця» жителів Вараша… (Фото)

84 робочі дні з них 23 відрядження – такий графік влаштував собі Сергій Іванович Анощенко.

Здавалося б нічого дивного у цьому немає, але якщо врахувати, що повноваження С. Анощенка, як міського голови, були припинені рішенням ради ще 15 грудня 2017 року, то щось таки цікаве є. Для того, аби знайти ту «цікавинку», ми подали інформаційний запит про відрядження Сергія Анощенка за листопад – грудень 2017 та січень – лютий 2018 року.

Отже, всі розпорядження про відрядження підписані паном Анощенком, як міським головою, хоча із середини грудня місяця, в більшості він «позиціонував» себе і ходив на роботу, як керівник виконавчого комітету.

Також на певних розпорядженнях стоїть відбиток тої печатки, яку він так старанно не хоче повертати.

Та найцікавіше те, куди ж саме їздив Сергій Анощенко і по яких справах? Здебільшого відряджався він у вирішенні справ виконавчого комітету Вараської міської ради, хоча деякі поїздки були підтверджені листами, або ж запрошеннями, їх «левова» частка відбувалася згідно усних розпоряджень екс-мера. Найчастіше він їздив у Рівненську облдержадміністрацію вирішувати «виконавчо комітетовські» питання. Але за якимось збігом найбільше цих питань виникало саме  у січні місяці, після припинення повноважень міського голови та майже всі вони здійснені за усним розпорядженням Сергія Івановича. Впродовж перших двох місяців нового року, таких поїздок було – 9. Їздив  разом із водієм, службовим автомобілем, тобто для цих всіх відряджень витрачалися кошти міського бюджету, який і є «гаманцем» громади Вараша.

53998215

Якщо врахувати що дорога до міста Рівного та назад більше 300 км. , і службовий автомобіль, яким їздить Сергій Анощенко (Skoda Octavia), має розхід 12 літрів на 100 км, то у бак потрібно влити 30 літрів пального, ціна якого орієнтовно 27 гривень за один літр. Провівши просту арифметику: 300 км., 30 літрів пального помножити на 27, то стане зрозуміло, що лишень на одну поїздку «екс-можновладець», витрачає більше 800 гривень. Оскільки їздив він 9 разів по 800 гривень, то сума вирішення «виконкомівських» питань для Анощенка становила – майже 7 з половиною тисяч гривень. А ще кошти на відрядження, харчування та відрядні, які він отримує на зарплатну картку майже 11 тисяч гривень…

Ще цікавими виявилися розпорядження про відрядження Сергія Анощенка в місто Дубно. Ми вже розповідали про те, що в народі «права рука» Анощенка, Едгар Євкович, зареєстрував три спільні фірми з поляками, та саме у місті Дубно отримав три земельні ділянки під якесь там будівництво. То ж враховуючи неодноразові поїздки Анощенка саме в це місто постає питання, що саме поєднує Вараш та Дубно, і чи не допомагати Євковичу він їздить… А тим більше одне із відряджень також здійснено з усного розпорядження Сергія Анощенка.

P.S І зовсім не відомо чи був пан Анощенко у дні відряджень в облдержадміністрації… Та от чи не їздив до області за кошти жителів Вараша, аби втриматися в кріслі мера – варто призадуматися.  То ж питання – чи готові платники податків фінансувати такі не дешеві поїздки Сергія Анощенка –риторичне, адже у них ніхто цього і не запитує.

Вероніка Пилипчук

Про Varash Info

Читайте також...

skrynshot-2018-12-14-20-02-51

14 грудня, було проведено друге пленарне засідання 31 сесії Вараської міської ради (відео)

Перед початком роботи сесії, за вагомий внесок в розвиток фізичної культури та спорту, відповідно до …

4 Коментарі

  1. Теплотраса рветься щодня? Ти перебільшив в 360 разів…

  2. Дід Індюк

    Айяйяй, за гроші місцевого бюджету вирішували приватні питання. Так ніяких грошей ненапасешся. Пустий муніціпальний автобус по місту їздить, сніг не прибирається, дороги не ремонтуються, теплотраса рветься кожний день – на це грошей немає ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X