Home / Міські новини | Вараш / Яка зарплата у керуючого справами виконкому Бориса Бірука? (відео)

Яка зарплата у керуючого справами виконкому Бориса Бірука? (відео)

znimok-ekrana-2017-10-10-15-47-11

Штовханина та лайка, за декілька хвилин до сесії, перед радою з’ясовували відносини волонтер Іван Килюшик, який 67 разів власним автомобілем їздив в зону АТО, возив хлопцям допомогу та голова спілки ветеранів АТО, керуючий справами виконкому та депутат обласної ради Борис Бірук.

Ймовірно під час співпраці чоловік побачив байдужість голови ветеранської спілки АТО Бориса Бірука. Відтак вирішив привселюдно продемонструвати, що той хто постійно бідкається, що нічого немає, отримує чималі премії та зарплату. «Правда в очі заколола». Чоловіку швидко закрили рота.

Журналістам Борис відмовився називати цифру своєї заробітної плати, обіграв ситуацію та кинув: «як у Шумри та Кречика». За даними інформаційного запиту, за вересень 2017 року, керуючий справами виконкому Борис Бірук отримав 19 581, 25 грн.

Знайшли помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть Ctrl + Enter, або натисніть посилання

Про admin

Читайте також...

20180323160219

Боротьба за владу у Вараші: Анощенко та Шумра зустрілися у суді (фото)

У Рівному продовжується слухатися справа щодо позову відстороненого міського голови Вараша Сергія Анощенка. Він називає рішення …

Один коментар

  1. Патріот

    Боря криса і лох через, що і погнали з мусаркі.два слова звязати не може а премії які ви відмили чого ніхто незгадав за Атошніків??? хлопці на вас тупо їздять а в кінці бублик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X