Home / Міські новини | Вараш / «Вибіркова демократія» або чому депутат Рожко не голосує за землю для учасників АТО?

«Вибіркова демократія» або чому депутат Рожко не голосує за землю для учасників АТО?

Анатолій Рожко
Анатолій Рожко

Майже три роки на Сході України тривають бойові дії. За цей час практично буденним стало слово «війна». Новини з пекла й будь-яка інформація з фронту вже не так гостро відлунюють у серцях. То ж десь там, далеко… Звичайно, є люди, які не втомилися надавати допомогу українській армії, й продовжують робити це й зараз. Всі ми це робимо. Бо дуже хочеться, щоб мир нарешті прийшов на українські землі…

Законодавством України передбачено систему пільг для учасників бойових дій та осіб, прирівняних до них, зокрема, це стосується і надання земельних ділянок. Відповідно до статті 12 (пункт 14) Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»  учасникам бойових дій надаються, серед інших,  такі пільги: першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.

Наша міська рада також не лишається осторонь та періодично на сесіях приймає рішення про надання земельних ділянок  учасникам антитерористичної операції.

Не стало винятком перше пленарне засідання дванадцятої сесії Кузнецовської міської ради. Всі присутні депутати майже одноголосним «ЗА» підтримали виділення земельних ділянок під гаражі учасникам АТО. Увагу привернув той факт, що хтось із депутатів, будучи присутнім на засіданні, ігнорував ці питання та просто не голосував. Можна по-різному ставитися до вирішення питань місцевого значення, адже кожен депутат представляє інтереси виборців і відповідно має свою позицію. Проте, коли йдеться про питання державні, такий підхід народних обранців до голосування логічно дивує.

Як виявилося пізніше, це був депутат від ВО «Свобода» Анатолій Рожко, справжній патріот, а також  великий та чесний борець за справедливість. Пан Анатолій за вищевказані проекти чомусь голосував вибірково. Не знайшовши якогось адекватного пояснення та логічної відповіді, запитали про це в нього особисто від імені звичайної мешканки міста:

  • Чому Ви так вибірково голосували за виділення земельних ділянок учасникам АТО?

– Я не голосував, бо працівники поліції приходили до мене в територіальний центр. Як я можу голосувати? Я написав в генеральну прокуратуру, шо працівники поліції отримують і земельні ділянки, і отримують  кошти.

  • Тобто Ви не голосували за виділення земельних ділянок учасникам АТО, які є працівниками поліції, бо вони складали на Вас протоколи? Правильно?

– Ну, так правильно.

Ось так керуються в першу чергу інтересами громади її чесні та справедливі представники. Захочуть проголосують, а захочуть, то й не проголосують… «Вибіркова» демократія?

В умовах постійної воєнної загрози з боку Російської Федерації Збройні Сили України в разі ескалації зможуть дати гідну відсіч. Але такі самі герої українцям дуже потрібні й у тилу. Шкода, що окремі представники «патріотичної» ВО «Свобода» особисті питання та образи ставлять вище державних.

Газета “Вараш” №57 від 16.12.2016р.

Про admin

Читайте також...

60819328_2663610630379460_4315552352695222272_n

Допоможемо Марку! Його серце вже не вміщується у грудях (фото)

Допомога Марку! “Мій племінник мріє ходити і виглядати як його однолітки. Марку 7 років, але …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X