Home / Міські новини | Вараш / Впорядкування вулиць міста чи прибирання «НЕУГОДНИХ»?

Впорядкування вулиць міста чи прибирання «НЕУГОДНИХ»?

Не так давно наша новообрана  влада  вирішила навести порядок із вуличною торгівлею. Це дійсно хороша справа, бо кожен має дотримуватися певних правил та працювати по закону. Отож, з метою впорядкування вуличної торгівлі та збільшення надходжень до міського бюджету на підставі пп.8 п. «а», пп.2 п. «б» статті 30 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»  виконавчий комітет Кузнецовської міської ради вирішив створити робочу групу з впорядкування вуличної торгівлі на території міста Кузнецовськ.

Представники робочої групи одразу почали перевіряти місця стихійної торгівлі. Виявилося, що фактично ні в кого з продавців та підприємців немає дозволів на тимчасову торгівлю.

Ми зацікавилися:  чому немає і чи зверталися люди за такими дозволами? (від влади – відповідні дозволи надає міський голова). Як виявилося, чимало підприємців просили в мера надати дозвіл на торгівлю, але у відповідь почули «НІ». Адже такі місця не затвердженні міською радою.

Що ж заважає прийняти відповідне рішення та узаконити стихійну торгівлю? Це на стільки важко чи проблематично? А може декому просто  не вигідно?

Після перевірки комусь із підприємців та продавців давали попередження, а до когось викликали поліцію, аби вони складали протоколи. На жаль, мав місце випадок, коли окремі члени групи, які є політиками, обзивали підприємців та, в переносному значенні слова, «заглядали у кишеню». Бо надто вже цікавило депутата Олександра Чеха, за які кошти один з власників торгової точки побудував собі котедж. А члена виконавчого комітету, Ореста Когута, не полишала думка, де приїжджа людина в Кузнецовську взяла дорогу машину. То ж чи етичною є така поведінка політиків сказати зможуть свідки вищевказаних подій, а їх було чимало. Ба навіть скажу більше – на такі події приходять особисто прес-секретар міського голови та його адвокат пан Мудрак.  Щоб фільмувати, як етично  вміють себе поводити наші обранці?

То ж, як кажуть, бачили очі, що вибирали, тепер тішмося. І перед тим, як відкривати свій бізнес, добре подумайте: а може дійсно для початку, як рекомендує мер, варто поїхати  у Польщу та заробити грошенят?

Про admin

Читайте також...

Як захистити себе від сезонних ГРВІ (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X