Home / Міські новини | Вараш / Володимир Рашовський: «Корумповані схеми, залишаться в минулому і ми це зробимо разом…» (фото)

Володимир Рашовський: «Корумповані схеми, залишаться в минулому і ми це зробимо разом…» (фото)

Кандидат в народні депутати по 155 округу Володимир Рашовський разом з представником президента на рівненщині Дмитром Соломчуком, зустрілися із працівниками та керівництвом Рівненської атомної електричної станції. Оскільки це вже не перший візит «Слуги народу», Володимира Рашовського до Вараша, то цього дня основною метою було ознайомлення з роботою атомки та із проблемами які постають перед її працівниками.

66273534_322785868599044_4108228444456747008_n
У ході розмови, Дмитро Соломчук розповів про те, що в Україні з приходом нового президента, йде перелом старої політичної системи. Але для того щоб це відбулося працювати повинні всі депутати, які пройдуть у Верховну раду. Кнопкодавство, підкупи, корумповані схеми повинні залишитися у минулому.
Говорили про важливість та актуальність використання ядерної енергії і радіаційної безпеки, а також тарифи для жителів зони, в якій розміщуються ядерні електростанції.
Кандидат в народні депутати, впевнений, що через лобіювання відповідних змін до закону «Про використання ядерної енергії і радіаційну безпеку» тарифи можуть і повинні бути зменшені.
«Звісно, це не буде безкоштовна електрика, як нам уже колись обіцяв один із кандидатів у парламент по нашому округу. Але додаткові преференції для жителів 30-кілометрової зони РАЕС і перетворення її в інвестиційну зону з помірним податковим кліматом для ведення бізнесу – цілком можливі завдання. Адже зона РАЕС – це можливість створення гігантського промислового хабу завдяки місцевій економічно вигідній тепловій та електричній енергії. Фактично неподалік Вараша можна реально будувати від великої меблевої фабрики до заводу по переробці місцевих корисних копалин: мідної руди або базальтів і туфів. Потрібно лише створити сприятливі інвестиційні умови і пільговий тариф на електроенергію для 30-кілометрової зони. Але спочатку треба потрапити у Раду, підготувати відповідний законопроект і заручитися підтримкою однодумців», – наголосив «Слуга народу», Володимир Рашовський.

66379730_322787408598890_1923352510530060288_n
Обговорили питання молодіжного кредитування, яке пообіцяли взяти на контроль та посприяти у його вирішенні відразу після призначення нового керівника обласної державної адміністрації.
«Люди живуть за межею бідності, це потрібно кардинально міняти. Ми хочемо бачити нову Верховну раду, яка повинна проголосувати за ряд законопроектів, які в свою чергу будуть на користь громади. Саме тому я підтримую позицію президента Володимира Зеленського. Також прошу вас підтримати його партію, яка прагне змін і не дивлячись на всі перешкоди досягне їх», – саме такими словами, завершилася зустріч кандидат в народні депутати Володимира Рашовського із працівниками РАЕС.

Політична реклама

Про Varash Info

Читайте також...

Як захистити себе від сезонних ГРВІ (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

Один коментар

  1. Василь

    Епоха бідності вже скінчилася. Я прям це відчуваю. Нарешті! Зробили це разом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X