Home / Міські новини | Вараш / Воду у Вараші все ж таки відключили… Ненадовго. Що далі? (відео, фото) (оновлено)

Воду у Вараші все ж таки відключили… Ненадовго. Що далі? (відео, фото) (оновлено)

p80731-135826

Така ситуація склалася у місті Вараш бо КМКП має борг більше 1,5 млн. перед ПАТ «Рівнеобленерго» за використану електроенергію. Дане питання планували вирішити на сесії Вараської міської ради, що відбулася сьогодні, та все сталося не так, як гадалося!

Рішення по відшкодуванню різниці в тарифах до 13. 00 год не було прийнято. Тому водозабір «Бабка» повністю відключили від електропостачання вже о 13 годині 55 хвилин.

Хто і як з депутатів проголосував за те, щоб виділити кошти на погашення боргу перед  ПАТ “Рівнеобленерго”:

38071802_2016085548448086_307974881977303040_n

В терміновому режимі зібрали комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) на якій погодили виділення необхідної суми із резервного фонду. Лише після цього від керівництва ПАТ «Рівнеобленерго» поступила вказівка відновити постачання електроенергії на водозаборі «Бабка».

Але виконком, який мав би зібратися на 16.00 год і погодити рішення комісії ТЕБ та НС не зібрався. Вже завтра на 14.00 год оголошено зібрати вдруге членів виконавчого комітету і все ж таки затвердити рішення комісії.

Нагадаємо, як заявив т. в.о. директора КМКП, Олег Учтич: «у резервуарах води могло б вистачити на одну добу повного забезпечення населення міста». Але на даний час подача електроенергії на водозабір “Бабка” відновлено.

Про Varash Info

Читайте також...

Скільки насправді грошей правоохоронці вилучили у Сергія Анощенка (фото)

Питання скільки ж грошей насправді під час обшуку було вилучено у міського голови Вараша, звідки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X