Home / Міські новини | Вараш / Відбулося засідання виконавчого комітету Вараської міської ради (відео, фото)

Відбулося засідання виконавчого комітету Вараської міської ради (відео, фото)

16 жовтня 2018 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зубрецької Н.О. відбулося засідання виконавчого комітету Вараської міської ради.

dscn5193

Розпочалося засідання виконавчого комітету з привітання Коровкіна Володимира Олександровича, який у 1973 році очолив будівництво Рівненської атомної електростанції та міста Кузнецовськ нині міста Вараш.

Членами виконавчого комітету Вараської міської ради було розглянуто 15 питань порядку денного. При розгляді актуальними були наступні питання.

Про квартальний звіт щодо виконання бюджету м.Вараш за січень –червень 2018року. За даними звіту про виконання бюджету м.Вараш за січень-червень 2018 року :

виконання по загальному фонду:

–  по доходах в сумі 254 683,1 тис.грн;

– по видатках в сумі 242 178, тис.грн;

виконання по спеціальному фонду:

– по доходах в сумі 6909,4 тис.грн;

– по видатках в сумі 12537,6 тис.грн.

Надано завдання керівникам бюджетних установ та комунальних підприємств міста посилити контроль за управлінням бюджетними коштами, їх плануванням, використанням майна комунальної власності та діяльністю комунальних підприємств.

dscn5197

Важливим для розгляду на засіданні виконавчого комітету, також було питання по затвердженню рішення комісії щодо розгляду заяв окремих категорій громадян про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення. Прийняте рішення надасть змогу отримати жилі приміщення внутрішньо переміщеній особі, яка захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України в розмірі 853 850,00 грн., та особі з інвалідністю внаслідок війни 1 групи в розмірі 331 810,00 грн.

Розглянуто питання про план роботи виконавчого комітету Вараської міської ради на IV квартал 2018 року.

Членами виконавчого комітету Вараської міської ради було розглянуто ряд питань, що стосуються захисту населення у надзвичайних ситуаціях:

– про затвердження Положення про проведення огляду-конкурсу діяльності консультаційних пунктів щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях у місті Вараш;

– про розрахунково-аналітичну групу Вараської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту та пости радіаційного і хімічного спостереження;

– про створення комісії для визначення стану захисних споруд цивільного захисту.

Одним з найважливіших питань, що розглядалося на засіданні виконавчого комітету було питання про виділення коштів з резервного фонду. Виділення коштів з резервного фонду дасть змогу Кузнецовському міському комунальному підприємству придбати гіпохлорид натрію для здійснення нормативного знезараження очисних стічних вод та питної води для населення міста.

Окрім зазначених питань розглянуто ряд питань соціально-правового захисту прав дітей і інтересів неповнолітніх та питання, що стосувалося проведення допризовної підготовки в 2018-2019 роках.

Загалом, членами виконавчого комітету Вараської міської ради було розглянуто 15 питань порядку денного та прийнято 15 рішень, – повідомляють на офіційному сайті міської ради.

Про Varash Info

Читайте також...

Як захистити себе від сезонних ГРВІ (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X