Home / Міські новини | Вараш / УДА та ДІЯ пікетували міську раду у Вараші та намагалися зірвати сесію (відео)

УДА та ДІЯ пікетували міську раду у Вараші та намагалися зірвати сесію (відео)

Зайти у приміщення міської ради Вараша, особам, яких розпізнати можна тільки по шевронам УДА – не вдається. З метою недопущення провокацій, під час засідання сесії, вхід заблокували небайдужі мешканці міста та ГО Муніципальна Варта. Згідно статуту ГО Дія та УДА, українська добровольча армія є поза політичним воєнізованим добровольчим формуванням. “Символіку УДА використовувати в політичних акціях суворо заборонено”, – про це заявили члени правління Сергій Ільницький та Андрій Шараскін на прес-конференції у Вараші.
Аби провести своїх прихильників до міської ради, Сергій Анощенко, вдався навіть до брехні. Були й образи у бік виборців, які прийшли захистити місто від приїжджих, обізвали їх тітушками, зграєю.

Опісля Сергій Анощенко із невідомими особами пішли до прокуратури. У грудні він подав заяву до поліції про підроблені документи з приводу його звільнення та призначення на посаду Ірини Шумри, як тимчасово виконуючи обов’язки міського голови. Наразі у поліції відкрито кримінальне провадження, перші результати слідства, вараський прокурор, пообіцяв  оприлюднити до кінця тижня. Доки Сергій Анощенко з поплічниками влаштовували провокоції під стінами міської ради у сесійній залі депутати проголосували за бюджет міста на 2018 рік. Окрім медицини, освіти, культури, комунального, виконкому та інших сфер, додатково було виділено кошти на освітлення пішоходних переходів 2 млн грн, ремонти будинків де створено ОСББ, включно з ліфтами 5 млн 500 тис грн, на придбання елементів для дитячих майданчиків, які розташовані у дворах 1 млн.

Про Varash Info

Читайте також...

На Рівненщині партія “ЗА Майбутнє” готова до місцевих виборів (фото)

12 серпня у Рівному на центральній площі міста відбувся відкритий форум прихильників політичної партії «За …

Один коментар

  1. щоб ваші “пахани” не розікрали решту України, Україна це кожний шматочок землі які ми отримали від предків, і поняття “моє”, твоє” тун не повинно бути! Від сході до заходу, ми разом і сила! Коли бездіє місцева влада та скоює злочинні дії то люди зметуть швидко, ви цього хочите допустити?! Канал брехливий!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X