Home / Міські новини | Вараш / У Вараші достроково припинили повноваження міського голови Сергія Анощенка (відео)

У Вараші достроково припинили повноваження міського голови Сергія Анощенка (відео)

anoshhenko

Ще у серпні місяці більша частина депутатів висловила недовіру міському голові, після на сайті ради зявився проект рішення про дострокове припинення повноважень міського голови. Декілька пленарних засідань закінчувалося скандалами, була і одна бійка, питання про відставку «мера» переносилося. Лише 15 грудня, народні обранці, винесли на голосування вищезгаданий проект.

За імпічмент Сергія Анощенка, депутати голосували таємно, долучився до процедури і він сам, публічно оголосивши про власний конфлікт інтересів, що за законом надає йому право голосувати у питанні власної відставки. Під час підрахування голосів виявилося, що один бюлетень був без печатки. Від так член лічильної комісії у складі Олександра Стояновського, запропонував іншим членам, Анатолію Кньовцю та Тетяні Самойловій, визнати такий бюлетень не дійсним. Сам Олександр Стояновський ставив печатки на бюлетенях. Пан Олександр декілька разів запевняв колег, що жодного бюлетеню не пропустив, аби виправдати себе навіть вдався до хитрощів, буцімто інший член лічильної комісії, який ставив свій підпис на бюлетенях, підмінив його під час голосування.

Згодом на відео з камер знаходимо, як Олександр Стояновський пропускає один бюлетень. Він виправдовується: «Стомився, втратив пильність». Після цього лічильна комісія вирішила провести голосування повторно. За відставку «мера» проголосувало 23 депутата включно з міським головою. З них 23 підтримали рішення, а 1 особа утрималась. Інші 6 обранців відмовилося від голосування. Вараська міська рада налічує 34 депутати, від так для прийняття рішення потрібно було набрати 23 голоси.

Про admin

Читайте також...

3_dc6b9

У Вараші загорілася 3-кімнатна квартира (Фото)

Її рятували семеро вогнеборців Повідомлення про пожежу в 9-поверховому житловому будинку за адресою: місто Вараш, …

2 Коментарі

  1. Валентина Солощук

    зверніть увагу “за наявності підстав !!!” пожуть прийняти рішення про припинення поноважень, але припинити повноаження, оскільки це пряме право громади. Молодець Голова. Справжній слуга народу. Жителі араша мають ще більшеоцінити його за вірність своїм виборцям і за забезпечення законності та конституційного ладу на ввіреній йому території

  2. БРЕХНЯ не стидно ВАМ таке показувати сором- тим депутатам й мені що у нас таке робиться значить нах-й ъх- треба робити люстрацію в баки іх і з міста вивизти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X