Home / Міські новини | Вараш / Тузи та джокери місцевої політики

Тузи та джокери місцевої політики

Осінь – завжди гаряча в політичному сенсі пора. Політичні пристрасті закипіли й у місцевих владних коридорах: тут намітилася зміна не лише працівників виконавчих органів ради, значно оновити пропонують і виконавчий комітет Кузнецовської (Вараської?) міської ради. Підставою для таких висновків є проект рішення Кузнецовської міської ради «Про внесення змін до рішення Кузнецовської міської ради від 15 грудня 2015 року №21 “Про утворення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради VII скликання, затвердження на посаду заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та керуючого справами” №384 від 21 жовтня  2016  року.

Як розклали карти цього разу і звідки така нагальна необхідність змінити склад виконкому, який встиг попрацювати менше року? В новому проекті замість  учорашніх союзників партії «Сила людей», представників якої у виконавчому комітеті було найбільше, на перший план починають виходити такі одіозні персонажі, як депутати обласної ради від партії «Укроп» Борис Бірук та Леонід Назарчук. Замість Володимира Грушевського («Сила людей») заступником міського голови пропонують затвердити  Анатолія Кречика (ВО «Свобода»), а на посаду керуючого справами Бориса Бірука («Укроп») замість Віктора Міцюка (ВО «Свобода»), останньому найімовірніше вже підготували іншу посаду.

Персональний склад виконавчого комітету по-новому виглядатиме так: Сергій Анощенко як міський голова,  Ірина Шумра як секретар міської ради, Ніна Зубрецька як заступник, Сергій Мушик (директор КП «Житлокомунсервіс»),  Борис Бірук («Укроп»), Леонід Назарчук («Укроп»), Орест Когут, Володимир Коровкін, Олександр Коцюбинський, Ігор Семенюк (директор КМКП) замість Ігоря Саворони (делегованого від Громадської ради), Анатолій Зосимчук замість Олександра Журби (від «Сила людей»), Станіслав Решетицький замість Геннадія Дерев`янчука (від ГО «Кузнецовська муніципальна Варта»).

В розрізі останніх подій та висловлювань політичної більшості, очевидно, що «Сила людей» та Муніципальна Варта не належать до благонадійних для міського голови організацій, тому в новому виконкомі їхніх представників ми  вже не побачимо. За що ж постраждав Віктор Міцюк з союзної «Свободи»? Може тому, що не голосував за надання однієї квартири? Чи просто потрібно було поступитись місцем невлаштованому досі Борису Біруку? Цікаво, що і Анатолій Кречик від ВО «Свобода» не включений до складу виконкому, тож, будучи заступником міського голови, планує залишитися депутатом?  Такий собі своєрідний симбіоз законодавчої та виконавчої влади в одній особі. Просто якийсь двоголовий політичний «орел»…

У самих по собі політичних амбіціях, які проявляє проффессійна «команда» міського голови, відкритих чи прихованих, немає нічого поганого, це обов’язковий елемент гри. Питання лише в обґрунтованості цих амбіцій. Ці люди справді компетентні і будуть хорошими управлінцями чи просто місцевий «бонапарт» має політичні і грошові зобов’язання, а тому змушений роздавати посади направо і наліво?

Які рішення буде приймати новостворений виконком, який на цей раз складається не з незаангажованих представників громадськості, а з підконтрольних міському голові керівників комунальних підприємств цілком очевидно – «потрібні» і «правильні». А отже, можливо й вирішиться вже нарешті питання з однією омріяною квартирою?…

Про admin

Читайте також...

Як сім’я прокурора серед під’їзду кімнату збудувала? (фото)

Якщо ти прокурор і не маєш власного житла, то ти без проблем можеш побудувати його …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X