Home / Міські новини | Вараш / «Тролі» Сергія Анощенка (фото)

«Тролі» Сергія Анощенка (фото)

Близько місяця тому, Сергій Анощенко зареєструвався у соціальній мережі facebook. У першому відео дописі на своїй сторінці, повідомив чому він це зробив. Зі слів Сергія Івановича, користувачем facebook  став для того, аби інформування, про події у міській раді, було своєчасним та більш повним. Також  розповів, що йому простіше спілкуватися із жителями міста через відео коментарі, аніж давати письмові відповіді ( певно на живе спілкування часу знайти не може). За цей час Сергій Анощенко розмістив близько 20 дописів. Майже всі вони є у форматі відео, яке швидше за все готувала його помічник, прес-секретар, Вікторія Коломієць.

viber-image

 

Спілкувався із мешканцями лише у декількох записах. Наші журналісти також подали запис на додавання Сергія Анощенка у друзі, але підтвердження чомусь не отримали до цього часу. І це означає те, що друзів, на свою сторінку, він додає вибірково. Те саме роблять і поплічники Анощенка, якщо раніше Олександр Чех, Сергій Бедик, Сергій Москалюк, Олександр Стояновський, Любов Тиховська, Роман Коваль були у друзях журналістів міських засобів масової інформації, то тепер вони їх не просто видалили, але і обмежили доступ поставивши функцію блокування. Проте неодноразово у своїх записах згадують видалених друзів, водночас не дають їм дозвіл права  на відповідь.

vibffer-image

 

Так само поступають  адміністратори спільноти «Негативний Кузнецовськ ( ВАРАШ – ШАБАШ ). Хоча група є загальнодоступною, «неугодних» користувачів, які пишуть хоч щось погане про Сергія Анощенка,  видаляють без попередження.

Напевно для того, аби інформація про події у міській раді була ще більш повною,  у соціальній мережі з’явилися «тролі» Анощенка у facebook їх ще називають ботами. Це сторінки із видуманими користувачами  у їхніх профілях немає  ні справжніх фотографій, ні інформації про цих людей, а у своїх коментарях вони тільки те і роблять, що вихваляють Сергія Івановича та його друзів.

 

viber-imagev

 

Для деяких із них помічник, прес-секретар, Вікторія Коломієць надає відеоматеріали, які були нею відзняті під час якихось із подій у раді, хоча сама вона у соцмережі не фігурує, а сторінка якщо і є, то не активна.

Та якби не старалися «тролі» провокувати дійсних користувачів facebook їм це вдається дуже рідко, адже жителі міста розуміють, що спілкуватися із видуманими людьми це лише марна трата часу та нервів.

 

viber-imachge

 

P.S.Зокрема Сергія Анощенка підтримують такі користувачі, як Едгар Євкович, в якого швидше за все спільний бізнес із Анощенком та Михайло Конєв, житель міста Львів, котрий про Вараш знає все, бо декілька разів побував в гостях у Сергія Івановича.

Вероніка Пилипчук

Про Varash Info

Читайте також...

Скільки насправді грошей правоохоронці вилучили у Сергія Анощенка (фото)

Питання скільки ж грошей насправді під час обшуку було вилучено у міського голови Вараша, звідки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X