Home / Міські новини | Вараш / Стаття на замовлення Олександра Чеха або як змінюються статки з отриманням депутатського мандата (фото)

Стаття на замовлення Олександра Чеха або як змінюються статки з отриманням депутатського мандата (фото)

111

Під час одного із засідань сесії Вараської міської ради, депутат Олександр Чех, «пожалівся» нашим журналістам у тому, що газета «Вараш» для нього стала не цікава і нам потрібно її змінити. Саме тому, на особисте «замовленя», Олександра Леонідовича, ми підготували даний матеріал та проаналізували його декларацію за час його депутатства, адже він один із тих хто йшов на вибори, при цьому обіцяв  «думати за людей та бути чесними».

Ото ж у політику, Олександр Чех прийшов не так давно. На вибори у 2015 році, йшов в команді Сергія Анощенка. Неодноразово представлявся членом ГО «ДІЯ», а Роман Коваль (екс –керівник організації, якого було виключено після побоїщ у Вараській міській раді), називав його керівником цієї  громадської організації у Вараші.  Напевно вважаючи, що це дає йому вседозволеність, Чех  приймав безпосередню участь у руйнуванні бізнесу підприємця Надії Чайки. І навіть після того, коли виявилося, що Чех не являється керівником «ДІЇ», та навіть більше взагалі немає ніякого відношення до цієї організації, у своїй декларації він все одно продовжує називати себе її членом.

cheh

Після виборів будучи у більшості тодішнього «чесного» мера, Сергія Анощенка, став головою постійної «комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології в народі цю комісії називають «золоте дно» або «100 доларів за сотку».

Маючи таку «посаду» та депутатський мандат, Саша Чех почав заповнювати і розміщувати декларації, які ми сьогодні розглянули.

Отже, у 2016 році Олександр Леонідович мав не так вже і багато, а саме 25% квартири загальна площа якої становить, 66, 8 м. кв. У цьому ж році набув право власної на гараж у Старій Рафалівці, який з його слів коштує всього лиш 15 тисяч гривень, автомобіль SSANG YONG 2011 року випуску.

А от  2017 році статки депутата Вараської міської ради збільшились на квартиру площа якої становить більше ніж 100 м. кв. Право власності на це нове майно, він поділив на половину із дружиною Оксаною.

Проте вона у своїй декларації так не вважає, і вказала, що квартира 100 % – во належить тільки чоловіку. Так само, як і квартира на яку Олександр Чех, вказав всього 25% власності.

Тепер детальніше щодо заробітку  дружини депутата. У 2016 році вона працювала на ВП «РАЕС», за звітний рік отримала доходу у розмірі 63 тисячі 215 гривень.

Вже у декларації за 2017 рік, декларант Оксана Чех, змінила місце роботи з ВП «РАЕС» на головного спеціаліста відділу закупівель в Управлінні містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради, керівником якого є Сергій Бедик (друг її чоловіка),  він також приймав участь у руйнуванні бізнесу підприємця та називався членом ГО «ДІЯ».

chehv

Уже на новому місці роботи, Оксані Чех вдалося заробити 83 тисячі 885 гривень, тобто офіційний середньомісячний дохід становить майже 7 тисяч гривень, а якщо згадати, що вона є головним спеціалістом відділу закупівель, то можна здогадуватися про дохід, який ніде не потрібно вказувати ( в конверті)…

Тож як бачимо, що депутатом, навіть якщо це не оплачується, бути не так вже і погано, навіть навпаки…

Вероніка Пилипчук

 

Про Varash Info

Читайте також...

Як сім’я прокурора серед під’їзду кімнату збудувала? (фото)

Якщо ти прокурор і не маєш власного житла, то ти без проблем можеш побудувати його …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X