Home / Міські новини | Вараш / Сесія Вараської міської ради чи новий вид «цирку» у Вараші? (фото, відео)

Сесія Вараської міської ради чи новий вид «цирку» у Вараші? (фото, відео)

varash00053

Саме таким питанням задавалося багато мешканців Вараша, 29 вересня. «Безкоштовні, анонімні квитки», було розклеєно  на під’їздах будинків та розміщено у газеті «Вітрина міста», за підписом «чесного», як він себе позиціонує, міського голови, Сергія Івановича Анощенка. Тільки, от цікаво, на це були потрачені кошти із міської казни, чи головний політик міста профінансував із власного гаманця?

whatsapp-image-2017-10-02-at-12-45-34

Про це розповімо пізніше, а зараз повернемося до засідання 20 сесії Вараської міської ради.

varash00053

Всіх гостей, які в цей день прийшли до виконавчого комітету, зустрічали люди у військовій формі, шини та сміттєвий бак.

Хтось із запрошених був присутній безпосередньо у сесійній залі, а хтось мав змогу слухати своєрідний «цирк», знаходячись поряд із адмінприміщенням виконавчого комітету. Адже саме в цей день, чи не  вперше за всю історію міста, звукову трансляцію засідання сесії можна було почути на вулиці. Тільки той хто це робив, чи то забув, чи навмисно не подумав про те, що жителі мали змогу почути лише того, хто виступав біля мікрофону. А так, як один із таких приладів знаходиться саме біля головуючого, тобто міського голови, Сергія Анощенка, його можна було почути найбільше. Бо саме він майже весь час тільки те робив, що кричав.

Зі своїми «мовними перлами», допомогти Анощенку взялися Олександр Стояновський, дружина міського голови по сумісництву  депутат міської ради, Тетяна Анощенко та Олександр Чех. Цього дня їм важко було стримуватися у своїх висловлюваннях: «Махаєш члєном, як шаблею», «Секретутка міської ради», Скільки коштів получили, ті, що міський голова на них піарився?», «Колбаса луче чим люди», і це тільки частина крилатих фраз із підтримки міського голови. Сам він також напевно забувши про те, що є першою керуючою особою міста то і робив, що викрикував: « Та тут клініка, що тут говорити», Я уже підвішений між небом і землею з цими комунальними підприємствами», «В гробу я бачив вас», «Я не збираюсь ходити за вами та вигрібати дєрьмо». Щось подібне можна почути чи не на кожному засідання місцевої політичної еліти, та під час 20 сесії, їхню не стриманість можна було пояснити проектом рішення «Про дострокове припинення повноважень Вараського міського голови С. Анощенка».

І саме «головний герою» цього документу, «зажадав», аби його розглянули на початку порядку денного. Здавалося б нічого дивного, не злякався Сергій Іванович і це дуже добре. Та чи так воно насправді? Може причиною цього стали наступні важливі питання із повістки денної, як наприклад, уточнення бюджету? Здається нам, дуже вже добре міський голова знав про те, що почали б депутати розглядати проект про припинення його повноважень, уже не встигли  затвердити в цей день бюджет. Тоді він сміливо міг би звинуватити їх у багатьох не вирішених проблемах міста. А чому не встигли б? Тому що ще на дні депутата, який відбувся 27 вересня, Сергій Анощенко повідомив, що сесія буде лише до 13 години, а далі він піде вітати освітян із їх професійним святом.

Підтримати міського голову, до сесійної зали в цей день завітали представники так званого «Правого сектору». Що правда цього разу вони не були на стільки агресивними, як раніше, і навіть вдягнули цивільний одяг. А також приїхали на автомобілях,  із номерними знаками, які не видавали, до якої структури вони належать. Та нам все ж таки вдалося від слідкувати один із автотранспорту, який належить «УДА», тобто Українська добровольча армія.

sesiya-1-uda

Сесійне засідання 29 вересня,  не залишили поза увагою і учасники спілки АТО, яких запросив керуючий справами Борис Бірук.

Сам же Борис Іванович, теж не завжди стримував емоції та не одноразово підвищував голос. А на запитання присутніх про те, як він отримав двокімнатну квартиру, до двох приватизованих кімнат у гуртожитку, відповів, що все згідно закону, адже він учасник бойових дій. Все дійсно так, і ми теж не маємо нічого проти. Та тільки змовчав Бірук про те, що за дивним збігом обставин, свою квартиру він отримав, у грудні 2015 року, після того, як став депутатом обласної ради. То ж тепер лишається подумати над цікавим фактом, чи всі чоловіки нашого міста, які воювали у зоні АТО, отримали своє безкоштовне житло? А бо ж посади у виконавчому комітеті чи міській раді? Як, наприклад, Борис Бірук – керуючий справами.

varash_77-19

Попри напружену атмосферу перше пленарне засідання закінчилося о 15 годині, а наступне відбудеться вже 7 жовтня, як наголосив Сергій Анощенко «на 12 після базару».

То ж уже незабаром дізнаємося, чи оголосять депутати не довіру міському голові Вараша, котрий є рекордсменом по імпічментах.

P.S. Після закінчення першого пленарного засідання, Сергій Анощенко певно уже не пішов вітати освітян, адже як повідомляють у соціальній мережі facebook, міський голова ставив добрий могорич в «Сосновому бору» приїжджим із Рівного, бо працювали вони без обіду.

whatsapp-image-2017-10-02-at-13-25-38

Про admin

Читайте також...

Грип: чим небезпечний і як вберегтися (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X