Home / Міські новини | Вараш / Програма кандидата в депутати до Верховної Ради М’ялика Віктора Ничипоровича (фото)

Програма кандидата в депутати до Верховної Ради М’ялика Віктора Ничипоровича (фото)

Зайвих обіцянок не роздаватиму, а людям допомагав і допомагати буду!

viber-image

Автобіографія

Я, М’ялик Віктор Ничипорович, народився  10 травня 1979 року в с.Воронки, Володимирецького району, Рівненської області.

Громадянин України з 1991року. Безперервно проживаю на території України від часу народження і нікуди не виїжджав. Не судимий. Безпартійний. Батько шістьох дітей.

Освіта:

1985-1997р.р. – навчання у  Воронківській  неповній середній школі Володимирецького району Рівненської області.

1997- 2000р.р.-  навчання у Володимирецькому професійно-технічному училищі №29. Спеціальність: столяр будівельний, тесляр.

2015 – 2019р.р. – навчання в Міжнародному науково-технічному університеті ім. академіка  Ю. Бугая, здобув кваліфікацію ступінь вищої освіти, напрям підготовки Правознавство.

Трудова діяльність:

1996 р. – колгосп «Зоря» різноробочий.

2004 – 2005 р.р.- СУАП ТОВ «Інвікта ЛТД», прийнятий на посаду маляра-штукатура.

2005р.- ТОВ «БКФ» Інвікта переведений на посаду електрозварювальника.

2011р.-  майстер столярної бригади.

2014р.- по даний час, фінансовий директор ТОВ «МДС-Буд».

2017р.- засновник ТОВ « МД плюс».

Замовник будівництва ЖК «Львівський маєток»

Громадська діяльність:

Займаю активну життєву позицію, християнин, підтримую та піклуюся вдовами, сиротами, будинками пристарілих та дитячими будинками. Надаю  допомогу на сході нашої країни  бійцям АТО. Завжди в полі зору соціальні сфери: медицина та освіта.

 

Я не буду хизуватися тим, що я зробив, або  що я планую зробити, адже кожен із вас в своєму селі чи місті бачить чи чує мої добрі справи! Не бувши депутатом, я  із 18 кандидатів в депутати до Верховної ради, які балотувалися в 2014 році,  не залишив пусті слова та обіцянки, а залишив добрі справи!!!

Для мене взагалі не властиві красиві слова та обіцянки на публіку, мені притаманна дієвість: сказав-зробив, а об’єднавшись ми зробимо більше!

 

Чому іду на вибори до Верховної Ради України? Тому що я батько шістьох дітей, і мені не байдуже в якій державі будуть жити мої діти, тому що я, працюю в Україні, сплачую тут податки, а не в Швейцарії  або на  Кіпрі,  і все своє свідоме життя прожив тут, тому що я пройшов  важкий життєвий шлях, залишившись круглою сиротою у 13 років, тому що я знаю життя в нашій країні не з екранів телевізорів, не з глянцевих журналів, а з важкої щоденної праці від зорі до зорі!

Я  усвідомив, що я живу  у своїй країні,  я люблю  її,  і готовий  боронити від будь-яких посягань, тому що  наш шлях  належить тільки нам і несхожий на інші дороги.

Саме тому, сьогодні, є дуже важливою присутність в політиці справжніх християн, для яких відповідальність є не забаганкою сховатися під прикриття недоторканності, а глибокою і переконливою потребою віри в те, що не тільки депутат може жити добре, а й прості звичайні люди.

Християнин політик, іде до людей із Богом у серці, з милосердям та вірою, з мудрістю та страхом Божим.

Ідучи на вибори Народних депутатів України беру на себе зобов’язання:

  • ходити перед державним законом, як ходжу зараз перед Божим;
  • служити Богові та народу України в чистій совісті, вірі та мудрості;
  • бути залежним не від корупціонерів, а від совісті;

Свої плани, ідеї та наміри, буду реалізовувати в різних галузях нашої держави для її

процвітання, перетворення та визнання у всьому демократичному європейському світі.

Ціни на виробництво сільськогосподарської продукції мають відповідати цінам споживання та реалізації. Продукція власного виробництва фермера чи селянина, має коштувати стільки, щоб  він був зацікавлений у її вирощувані і впевнений в тому що плід його праці принесе не тільки  йому стабільність, впевненість та розвиток, а його справу продовжать його діти.

Земля – це наше національне багатство і вона може годувати весь світ, а для нас дати мільйони робочих місць.

Поліські ліси, це годувальники  Рівненщини, і вони не повинні бути безкарно та брутально знищенні тими хто збагачує свої кишені.

Враховуючи свій будівельний досвід, буду сприяти відбудові кожного українського села в глибинці. Моя мета щоб кожен українець став заможнім не в Польші чи Італії, а в Україні, в своєму селі чи в своєму місті!

Запроваджу підтримку талановитої молоді, яка може і хоче вчитися, але немає на те коштів. Я також обов’язково підтримаю ту частину молодих людей, яка не є відмінниками та хорошистами за шкільною партою, сам таким не був, але має будівельні здібності, спортивні досягення чи будь-які інші таланти.

Шана та повага до   пенсіонера.  Люди з обмеженими можливостями, мають почуватися рівноцінними серед нас.

Я не є прихильником того, що олігархи повинні ділитися з бідними, але кожен повинен мати можливості стати олігархом. Все має бути чесно, прозоро та відкрито.

Служити в армії повинно бути гордістю, а не важким тягарем покладеним на плечі  батьків-колгоспників.

Україну  має визнати весь світ!!!!

(Політична реклама)

Про Varash Info

Читайте також...

Як захистити себе від сезонних ГРВІ (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

Один коментар

  1. Так вот не могу понять в разных брошюрах ваша фамилия по разному написана в одних Мялик в других М’ялик так как правильно ???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X