Home / Міські новини | Вараш / Праця над помилками – запорука майбутнього України! (фото)

Праця над помилками – запорука майбутнього України! (фото)

   В попередньому випуску  газети, я розповів про те яким чином розпочалася моя боротьба з багаторічною системою, яку плетуть наші політики аби наповнити не казну Держави, а свої статки . Я розповів, яким чином разом з громадкістю  робив кроки для зміни питань доріг та лісових угідь. У відповідній статі я більш детально розповім про ті питання, які на мою думку є не менш важливі для нас з вами. Отже перше  питання, це питання судової системи, адже куди йти як не в суд, коли ваші права порушенні. Як і раніше, я вірив в силу Закону і справедливість судів, однак життєвий шлях показав іншу сторону медалі. Суд не стоїть на захисті прав простої людини, а лише олігархів та інших заможних посадовців, щоб  захищати  корумповану систему. Миритися з цим наша  громадська організація «Сотня Майдан» не стала і зуміла докласти зусиль аби провести спочатку обласні, а потім і всеукраїнську акція протесту під назвою  «Зміна Судової Системи», де були  зібрані  підписи та пропозиції громадян України. Скликавши з’їзд громадських організацій, було вирішено написати Резолюцію та надіслати її  до Верховної Ради України та Адміністрації Президента спільними зусиллями, ми зуміли  достукатись  і  нас почули, тож певні пропозиції та зауваження були взяті до уваги при внесенні змін в Закон «Про судоустрій і статус суддів». Однак до кінця відповідне питання ще не вирішене і маємо надію, що настане час кардинальних змін і ми все зробимо для того аби так і склалося.

    Ще одна  болюча тема  Українського народу це наша земля. Вже досить тривалий час так звані СЛУГИ НАРОДУ, невпинно намагалися прийняти антиконституційний Закон «Про продаж земель сільськогосподарського призначення». В першому читанні депутати ВРУ хотіли незаконно   прийняти через закон можливість  викупити 200 тисяч гектарів землі, що прирівнюється до 6 районів Рівненської області однієї особою  і лише після проведення акцій та пікетів громадян України, були внесенні поправки в яких передбачено можливість придбання землі в розмірі до 10 тисяч гектар в одні руки. Це свідчить лише про одне, що влада будь якими хитрими шляхами хотіла добитися того аби МВФ дала позичку державі, адже це була одна із умов для отримання траншу і так нице опуститися в очах громади, могла лише теперішня діюча влада шляхом зухвалого грабунку нашого багатства.   З одного боку продаж землі досить вагомий для  суспільних інтересів та процвітання України, однак прогалини та недоопрацювання закону про зняття мораторію,  не дає чіткого бачення на те, а чи не обернеться  для нас з вами це здавалося б благе та потрібне діло на фіаско та чи не будемо ми з Вами в нашій країні полоненими без прав. Враховуючи практику оренди землі приватними структурами та ділками на термін 49 років, ми неодноразово зіштовхувалися з такими проблемами, як заборона вільного доступу до  лісів, озер та  полів з написом вхід заборонено. То що ж тоді буде коли ця земля буде не лише в оренді а й у власності бізнесменів  та приватних фірм з закордону. Ми досить довго вели боротьбу були на сесіях Рівненської обласної ради писали свої зауваження до Верховної Ради та Президента також були на акціях та  мітингах в Києві, Рівному, Житомирі, Львові та решти міст України та все марно, нас лише вели в оману коли прийняли цей грабуючий закон про землю, в ніч 31 березня близько першої ночі Верховна Рада ухвалила зміни до Земельного кодексу й інших нормативних актів, які скасовують мораторій на продаж землі аграрного призначення і роблять земельний ринок можливим. Законопроєкт, написаний ще восени 2019 року, зазнав низки змін. Останні правки вносилися в ніч голосування, завдяки чому документ здобув підтримку не лише більшості депутатів від «Слуги народу», а й опозиційних фракцій «ЄС» і «Голос» запам’ятайте ці партії які так низько опустились .

 Тож Ринок землі в Україні все таки буде, але лише з липня 2021 року. І попервах українці зможуть купувати не більше ніж 100 гектарів землі аграрного призначення на людину. Про це і ще про цілу низку обмежень і запобіжників ідеться в законі про обіг сільськогосподарських земель, який Верховна Рада ухвалила в ніч на 31 березня. Земельний закон став компромісом між владою, частиною опозиції і МВФ. Його розкритикувала ціла низка депутатів, які голосували проти. Водночас аграрні експерти й ті українські фермери, які загалом погоджуються з необхідністю ринку землі в Україні, оцінюють новий закон неоднозначно. Діючий Президент та його слуги народу проігнорували людей і рефендум тобто Конституцію України аби задовільнити свої ненаситні вподобання .

Враховуючи теперішній стан ситуації в країні нам не потрібно продавати сільськогосподарські землі. Більш дорогоцінного в Україні нічого немає. Земля – це наша найбільша цінність за яку інші країни нераз говорили , якби в них були такі землі як в України то їм не потрібно було б а ні газу ані нафти . То яка ж справжня ціна Землі в Україні?

ЗЕМЛЯ УКРАЇНИ –БЕЗЦІННА!!!

  Тож до чого я Вам це все розповів, лише з однією метою, щоб Ви пам’ятали про те що ми будуємо своє майбутнє самі і ніхто не вправі його забирати у нас .

Про Varash Info

Читайте також...

«Будь видимим на дорозі», – Вараш (відео, фото)

«Будь видимим на дорозі», під таким гаслом у Вараші розпочалася акція «Поліція Рівненщини тебе береже». …

X