Home / Міські новини | Вараш / Працівники комунального підприємства заблокували роботу міської ради (відео)

Працівники комунального підприємства заблокували роботу міської ради (відео)

varash00069У вівторок, 28 лютого, на 10:00 годин мала розпочатися 15 сесія міської ради. Але не так все сталося, як планувалося. В сесійну залу прийшли обурені працівники КМКП і почали, у міського голови Сергія Анощенка в прямому сенсі, вимагати свою чесно зароблену заробітну плату.

Спочатку голова профспілки Валентика Решетицька, зачитала звернення від трудового колективу КМКП, які вже неодноразово зверталися до міського голови із проблемами комунального підприємства. У цьому листі чітко вказано з якими саме проблемами вони прийшли до мера міста, а це несвоєчасне отримання заробітної плати, також щодо сміттєвого колапсу, що стався в лютому місяці цього ж року, за січень місяць працівникам вже не зараховано трудовий стаж. Директор КП «Житлокомунсервіс» Сергій Мушик, образив честь та гідність працівників КМКП. Ті люди, які перейшли в КП «Житлокомунсервіс» залишилися без соціального захисту, без постійного місця роботи, так як працюють всі по контракту без гарантій його продовження та заробітної плати в найближчий час. А зараз колектив просить мера міста  зупинити руйнувати комунальну сферу, а якщо він не в змозі це зробити, то добровільно залиште посаду!

Як відповідь, Сергій Анощенко зачитав лист від обленерго, що КМКП заборгувало загальною сумою на 1 мільйон 822 тисячі гривень за спожите світло і сказав: «щоб люди йшли і заробляли свою зарплату, а не прийшли сюди мітингувати».

На засіданні виконавчого комітету 27 лютого, зупинили рішення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради від 17.08.2011 року «Про визначення виконавця житлово-комунальних послуг», і це зробили заднім числом з 1 лютого. Це означає, що люди проробивши місяць не отримають стаж роботи бо наше правління заднім числом прийняло рішення.

Обурена громада задавала очільнику міста, досить багата питань, особливо ті, які стосуються їхніх заробітних плат та робочих місць. Люди говорять, що Сергій Анощенко перед виборами «золоті гори» їм обіцяв, а зараз мало того, що зарплати не платить, а ще й скорочує з робочих місць. Зауважує, щоб йшли на атомну станцію просили роботу.

Василь Журба, помічник депутата Присяжнюка, член громадської ради за 2015 – 2016 роки, навів приклад до чого приводить мафія, яка оточує нас. Він зауважив, що незрозуміла мафія оточила землю Клавдії Михайлівни, і вона не може на неї зайти, бо її сусіди навкруги приватизувалися. Помічник депутата не врахував те, що обуреним комунальникам їсти немає за що купити, бо зарплату вже як два місяці не отримують, і земельні проблеми з комунальними, в той момент, було недоцільно порівнювати.

Після чого до мікрофону підійшов Анатолій Комар, електрик і на своєму прикладі показав меру нашого міста, як потрібно виконувати свою роботу.

Працівники комунального підприємства попросили в Сергія Мушика, директора новоствореного КП «Житлокомунсервіс», щоб він прокоментував, те як обізвав людей, що залишилися працювати в КМКП алкоголіками.

Дмитро Ющук, депутат Кузнецовської міської ради зауважив, що відповідь на основне питання комунальники в цій раді не отримають. Тому запропонував звернутися до ЗМІ всеукраїнського масштабу, до депутатів Верховної ради і в адміністрацію Президента. І нехай всі побачать, що в місті супутнику, де знаходиться ядерний об’єкт, відбувається комунальний колапс. А Степан Жданюк, також депутат Кузнецовської міської ради, запропонував метод  виходу із комунального непорозуміння, тобто сказав, що потрібно створити сесійно комісію за участі представників комунального колективу, атомної станції, кредиторів, можливо Арм-еко, представників депутатського корпусу, виконавчого комітету та інших. І це за умови, якщо міський голова хоче зберегти КМКП.

Петро Кратік, начальник УІтаЗГ РАЕС, зачитав лист Миколи Стадника, ексначальника КМКП, в якому він розклав всі борги починаючи з 2008 року, в тому числі скільки коштів повинна відшкодувати міська рада з виконавчий комітет для КМКП, різницю в тарифах, а це близько 27 млн.

Після чого міський голова, все ж таки, почав відкривати сесію, але обурена громада залишившись без відповіді на свої болючі питання, заблокувала трибуну і не давала проводити далі сесію. Обурена громада в голос викрикувала свої проблеми для того, щоб хоч якось очільник міста відреагував на них. А Тетяна Анощенко, депутат міської ради, ходила слідом за журналістами і знімала на телефон, як вони виконують свою роботу, краще б намагалася знайти якісь компроміси у вирішенні комунального питання.

Все ж таки після 15.00 годин, засідання сесії відбулося. В цей день навіть електронна техніка відмовлялася працювати і депутатам доводилося по декілька раз повертатися до одного і того ж питання. Вони встигли розглянути лише декілька питань, головним з яких, про підвищення посадових окладів педагогічним працівникам закладів та установ міста, за яке весь присутній депутатський корпус проголосував за, а Сергій Іванович утримався. Також внесли зміни до установчих документів комунального підприємства «Благоустрій» Кузнецовської міської ради, і ще встигли внести зміни до установчих документів КП «Міські електричні мережі». Про надання адресної матеріальної допомоги жителям міста Вараш, які потребують дороговартісного лікування. Після чого сесію було оголошено перерву до 6 березня.

Про admin

Читайте також...

Як захистити себе від сезонних ГРВІ (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X