Home / Міські новини | Вараш / Повідомлення про вихід з Меморандуму

Повідомлення про вихід з Меморандуму

Осередок ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ -УКРОП” в м.Вараш Рівненської області повідомляє про свій вихід з Меморандуму від 15 грудня 2015 року “Про співпрацю фракцій політичних партій, що увійшли до Кузнецовської міської ради VII скликання”, який був підписаний політичними партіями І фракціями політичних партій, членами яких є депутати Вараської міської ради VII скликання.

Вихід фракції ПП “УКРОП” з вказаного вище Меморандуму пов’язаний з відсутністю спільних інтересів у вирішенні важливих питань життєдіяльності міста, відсутністю узгоджених спільних дй, злагоди і порозуміння між фракціями політичних партій та відсутністю координації дій для досягнення мети визначеної Меморандумом, перепонами в реалізації передвиборчих програм.

scan10007

Знайшли помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть Ctrl + Enter, або натисніть посилання

Про admin

Читайте також...

20180323160219

Боротьба за владу у Вараші: Анощенко та Шумра зустрілися у суді (фото)

У Рівному продовжується слухатися справа щодо позову відстороненого міського голови Вараша Сергія Анощенка. Він називає рішення …

Один коментар

  1. Побігли “пацюки” з корабля яким керує наш мер, цікаво а що буде далі? Перефарбуються у непримиримих борців з Анощенським самодурством?
    Чи будуть тихенько сидіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X