Home / Міські новини | Вараш / Повернутий Голова або Сесія, що не відбулася (фото)

Повернутий Голова або Сесія, що не відбулася (фото)

Оголошене на 1 лютого засідання сесії Вараської міської ради не відбулось через відсутність кворуму. Декілька депутатів “команди мера”, що сиділи невеличкою купкою поблизу трибуни, виглядали в напівпорожній великій залі досить… одиноко.

viber-image

Що ж Голова? Повернутий на посаду (чи на посаді) старий-новий-старий мер нічим і нікого не здивував. Лейтмотивом його монологу стало бажання переформатувати бюджет міста під роботи, на яких мабуть вдасться отримати “відкати” та, швидше за все, зможуть заробити “близькі” фірми.

Знову, як і рік тому, звучали тиради (від яких багато хто просто вже втомився) про фантастичні борги атомної станції перед містом та ніби-то необгрунтовані тарифи комунальників….

Намагання присутніх в залі окремих депутатів апелювати до вимог Закону, логіки, чи бодай здорового глузду розбивалися об єдиний аргумент – “мене повернув суд, тепер ви пройдіть цей шлях»… Але чи не мало це значення «мене повернув суд, тепер можу все, що хочу?”…

Абсолютно незрозуміле власне розпорядження про ветування рішень міської ради сам же Голова назвав алогічним. Але у властивому йому стилі подвійних стандартів тут же вимагав виконати. Ось такі не зрозуміла позиція.

От що чи не найкраще  всього вдалося Голові, так це підвищити голос на жінку. Єдиного працівника виконкому, в кого виявилось достатньо мужності встати і відкрито заявити про всю абсурдність намагань «перекроїти» бюджет міста.

Поставив крапку у цьому дійстві, що більше нагадувало театр одного актора, секретар ради Олександр Мензул. Зачитавши звернення депутатської групи (https://m.facebook.com/varash.deputy.activities.law/photos/a.1663041237281199/2195804494004868/?type=3), О.Мензул дав чітку оцінку діям повернутого судом Голови. Жодним чином не ставлячи під сумнів рішення судів, секретар міської ради дав чітко зрозуміти, що останнє слово в цій ситуації скаже Закон.

Вероніка Пилипчук

Про Varash Info

Читайте також...

Майстер клас дерибану від Анощенко-Бедик-Сиротюк (фото)

По FACEBOOK, вже другий день поспіль розповсюджують відео, про те: “ЯК ЙМОВІРНО ВКРАСТИ 800 000,00 …

4 коментарі

  1. Василий

    Тепер видно як працюють депутати на мешканців Вараша. Схотіли прийшли, схотіли не прийшли. Просто супер. Давайте далі вибирати таких депутатів, які не кращі за Анощенка.

  2. Пилипчук може достать брехати?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X