Home / Міські новини | Вараш / Під час сесії у Вараші депутати обмінялися ударами (відео)

Під час сесії у Вараші депутати обмінялися ударами (відео)

Під час формування порядку денного, депутати, зупинилися на уточненні бюджету, вносити з голосу даний проект рішення відмовилися, отримали його на руки лише під час сесії. Насторожило і те, що на проекті немає візування юридичного відділу. Цікавилися депутати у міського голови, яким чином, 17 листопада, він заключив договір із Білоозерськом (Білорусія) та засвідчив його силу гербовою печаткою Вараської міської ради, допитувалися, невже печатка покинула стіни ради і подорожувала до Білорусії?

Від червня місяця цього року, міський голова, привласнив печатку, не повертає секретарю ради. Згідно діючого регламенту виконкому, відповідальним за зберігання печатки є секретар. Підпис і печатка в одних руках це узурпація влади, одноосібне прийняття рішень головою.

Бурхливе обговорення викликав проект «Про затвердження посадових обов’язків для працівників секретаріату влади», навідріз, міський голова, відмовився ставити його на голосування. Продовжували сперечатися, між собою, за важливість даного проекту, адже кожен повинен працювати відповідно посадовим обов’язків і їх в секретаріаті досі немає.

Молодий депутат, Олександр Стояновський, він же працівник секретаріату, зчепився із Степаном Жданюком. Стояновському не сподобалася репліка колеги: «Нехай міський голова просто підпише посадові інструкції і питання закриємо».

Ображаючи людину поважного віку, як це назвав депутат Стояновський літературними словами та погрожуючи кулаками, він спровокував бійку. Очевидно своїм вчинком пишався, досиджував сесію з посмішкою та втіхою. Депутат, який тільки що розпочав політичну кар’єру так швидко встиг її заплямувати.

Швидку допомогу ніхто із народних обранців не викликав. Наразі до єдиного реєстру досудових розслідувань внесено два кримінальних провадження.

Про admin

Читайте також...

1-26-1200x900

Пожежа у Вараші: вогнеборці врятували чоловіка (фото)

Вчора, 21 жовтня, у місті Вараш на Рівненщині сталася пожежа. Про це стало відомо з …

9 Коментарі

 1. Василь

  Стояновський ти тупий?Скажу більше ти сам брехливий, звинувачуєш Пилипчук, а автор то інший.Попроси хай в лікарні тобі трохи мозку прокапають.

 2. Кобила Ряба

  Та шо ви за те переіменування тримаєтесь. Забудьте вже, потяг пішов. Ну не хотіли Вараш, то чого мовчали, чекали поки за вас хтось зробить ? Не зробить. Коли кожний зрозуміє що його дії впливають на результат, тоді і не буде того безладу який маємо. КОЖНИЙ.

 3. Дмитрий

  Дима, а ты бы сам Жданюку по морде не дал бы за то что фактически он положил начало и конец в процедуре переименования города не учитывая мнения жителей?

  • За перейменування міста зі Жданюком не згоден,але кулаками махать не варто і бити людину в два рази старшу за себе не “по мужськи”.Це все одно ,що якийсь би “пєтух” вдарив би мого батька,я думаю ,що після такого в нього почалось би дуже цікаве життя)))Таких “ізбранніків”,як цей приботаняний депутат пора на смітник,задолбали уже,толку з них ніякого,та й воно саме не розуміє нащо в ту міськраду прийшло,от і вирішило з Жданюком в махач погулять,тьху,бридко

 4. Дмитрий

  Давно пора этих динозавров наказывать рукоприкладством, прожили они свое…

 5. Я сказав

  Ти Саша струс отримав?
  Але були б мізки бувби струс)))

 6. Дааа…цікаво хто ж за таких стаяновських голосує?вийди ввечері до “грибків” побоксіруй там,а не з дядьком Жданюком,там тебе бистренько рубануть

 7. Олександр

  Брехлива Пилипчук! Нецензурними словами першший почав ображати якраз Жданюк, а також перший бійку ініціював саме Жданюк, а я лише захищався. І з посмішкою я не сидів. Коли перестане брехати? Хочете спрострвувати інформацію через суд? Ганьба вам брехливе створіння!!!

  • Wilsoh (VdNP)

   Мати рідна! Гляньте! Сам Стоя”к”овський-рукО-Махало! Да на сайті брехливої Пилипчук! Айайай! Спустився ти Сашо! Як то кажуть – г*нд*он ти Саша, г*нд*он! А г*нд*н – то є літературне слово))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X