Home / Міські новини | Вараш / Перші призначення або добрались до «годівнички»…

Перші призначення або добрались до «годівнички»…

З часу старту в онлайні, наш сайт працює,  аби доносити мешканцям якнайбільше інформації про роботу наших обранців. Ми вже неодноразово чули висловлювання від міського голови та окремих депутатів Кузнецовської міської ради про те, що ми є виключно жовтою пресою та без вагомих на те причин поливаємо брудом мера. Однак, дуже хочеться запитати: а може це просто правда, особливо така незручна, комусь дуже коле очі? І як би не хотілося її замовчати, десь приховати, вона рано чи пізно виходить на світло. Ми вважаємо, що громада має повне право мати відкритий доступ до будь-якої інформації  про те, що твориться у владних структурах.  Адже робота влади повинна бути максимально прозорою чи не так? І ситуація, коли публічні діячі знаходяться під пильним оком журналістів є абсолютно нормальною в демократичних інституціях, якщо не має чого приховувати або чогось боятися… Тому запевняємо, що ми й надалі працюватимемо в режимі «без прикрас».

Однією із таких неприкрашених тем став матеріал про ймовірні кадрові ротації у виконавчих органах ради. Це публікація Дерибан вивільнених посад «своїм» людям…, яку рекомендуємо переглянути.

Якщо такого бажання немає, то коротенько нагадаємо. В статті ми писали про те, що говорять люди  в місті. А тоді серед мешканців почали поширюватись чутки, що підписанти коаліційного «Меморандуму» ще до прийняття і офіційного затвердження нової структури виконавчих органів ради вже встигли поділити посади між «своїми». Для цього міський голова, як ініціатор даного проекту рішення, вирішив зокрема ліквідувати цілий відділ внутрішньої політики – відповідальний за  інформаційну політику в місті з питань діяльності міської влади, й натомість завести собі особистого і надійного (?) прес – секретаря, посада якого навіть не передбачена державними нормативно-правовими актами. Отож, пройшло не так вже й багато часу, як адміністратор відомого в місті сайту 34400.net – Вікторія Коломієць (в народі відома як Гордієнко) отримала таку омріяну посаду. Відповідне розпорядження видав та підписав Сергій Анощенко особисто. Адже, напевно, дуже вже хвилюється, щоб кореспондент, який користується таким  успіхом  серед містян, не зостався без заробітної плати із міського бюджету. Однак залишається відкритим питання: чому міський голова, який постійно  наголошує на тому, що він добре знає закони (практично юрист), одноосібно уклав контракт зі згаданою особою, а не провів конкурс на посаду, як того вимагає Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування»?..

А потім ще двох «своїх» людей Сергій Іванович вирішив теж не образити та надати їм робочі місця. Отож, буквально через день, було видане ще одне розпорядження міського голови про прийняття на роботу до секретаріату міської ради Олександра Стояновського для виконання трудових обов’язків на посаді спеціаліста І-ї категорії.

Тут доречно коротенько згадати про вищу освіту пана Олександра. В 2015 році  він закінчив Університет міжнародних відносин і суспільної комунікації (Республіка Польща), а саме факультет політології за спеціальністю «місцеве самоврядування і адміністрація». Проте нам ніяк не дає спокою думка про те, чи є дійсним (тобто нострифікованим) цей диплом на території всієї України, чи може тільки у нашому місті? І для нашої влади?

І вже 5 серпня міський голова  видає ще одне розпорядження про прийняття на роботу до відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету міської ради Сергія Бедика для виконання трудових обов’язків на посаді головного спеціаліста. От тут цікавим фактом є те, що з паном Бедиком контракт заключено лише до 31 жовтня 2016 року. Що б це означало? Можна тільки здогадуватися. Як і про те, чому на вказані посади не проводився конкурс.

Ну що ж, час іде – посади розподіляються, а «ВЕСНА ПОКАЖЕ, ХТО ДЕ ШКОДУ НАРОБИВ».

Чи буде мер і далі грати, як то кажуть, у «ва-банк»? Час покаже. А ми і надалі будемо слідкувати за тим, як і кому віддаються борги за вибори.

Про admin

Читайте також...

Як захистити себе від сезонних ГРВІ (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

2 коментарі

  1. З часу старту в онлайні, наш сайт працює//

    Соромно заплямовувати тільки створене місто ВАРАШ.

    ГАНЬБА ВАМ!

    • Ми вже неодноразово чули висловлювання від міського голови та окремих депутатів Кузнецовської міської ради про те, що ми є виключно жовтою пресою// Заплямовуєте місто саме Ви, наша “шановна” влада. Такого ганебного управління немає в іншому жодному місті Рівненської області, а може і країни. Хочемо нагадати, що місто Вараш не щойно створене, а перейменоване, про що Ви, скоріше за все – забули, як забули про те, що мешканці нашого прекрасного міста пам’ятають і депутатів, для яких проблеми міста були не пустим звуком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X