Home / Міські новини | Вараш / Мої справи скажуть самі про себе! (фото)

Мої справи скажуть самі про себе! (фото)

Я не буду нічого обіцяти, я не буду хизуватися тим, що я зробив, але я горджуся тим, що я один із 18 кандидатів, які балотувалися до Верховної Ради України у 2014 році, дотримав слова і виконав все що обіцяв під час виборчих перегонів у 2014 році.

viberi-image

Мені вистачило сили, терпіння та натхнення допомогти моїм землякам. Я старався і намагався допомагати кому чим  міг, кому потрібні були фінанси на лікування, кому на навчання, кому потрібно було замінити вікна, кому після пожарища відновити будинок, побудувати міст, відремонтувати дорогу. Обов’язково потрібно було також підтримати і наших хлопців на сході, не залишитися осторонь і дитячих садочків, шкіл, амбулаторій, лікарень та інших підприємств які потребували моєї уваги.

В своєму житті я ніколи не займав жодних державних посад, я ніколи не був при владі, я не є і ніколи не був депутатом Верховної Ради, як думають це інші, що я є депутат, і я витрачаю на допомогу людям кошти які виділяє держава.  Я витрачаю свої особисті кошти, зароблені власними руками. Багато моїх земляків уже побували в Києві та побачили де я працюю та що я маю. Я зміг побудувати  тисячі робочих місць в Києві та Київській області, та зможу це зробити на землі де народився, де виріс і звідки пішов в люди.

Сьогодні  знову безліч депутатів обіцяють за два тижні відремонтувати всі дороги і переробити всі роботи в окрузі!!!

Я не обіцяв, але виконав,  і не обіцяю тепер, але  як дасть Бог пройду до Верховної Ради, то докажу що будучи депутатом, можна зробити набагато більше!!

Те що я зробив за п’ять років можна приумножити ще на п’ять.

Всі п’ять років я підтримував кожного хто звертався до мене, якщо у мене були можловості, і сьогодні я звертаюся до кожного виборця 155 виборчого округу: Володимирецького району, м.Вараш, Дубровицького району, Зарічнянського та Рокитнівського районів, прийти на  виборчі дільниці 21 липня та проголосувати за мене Віктора М’ялика.

Буду вдячний кожному хто віддасть свій голос на мою користь, і обіцяю, що я вас не підведу!!!!!

Я завжди буду доступним до людей, тому що людям я допомагав і допомагати буду!

(Політична реклама)

Про Varash Info

Читайте також...

Як захистити себе від сезонних ГРВІ (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X