Home / Міські новини | Вараш / Мер Вараша «воює» з журналістами (ВІДЕО)

Мер Вараша «воює» з журналістами (ВІДЕО)

У цьому його звинуватив депутат міськради Вараша Сергій Денега

Журналіст Юлія Крищук (зліва) і міський голова Вараша Сергій Анощенко (крайній справа)
Журналіст Юлія Крищук (зліва) і міський голова Вараша Сергій Анощенко (крайній справа)

Причиною цього стало те, що мер Вараша раптом почав вимагати від журналістів для доступу до публічних заходів міської ради акредитації і, зокрема, пред’явлення акредитаційних посвідчень. Таку його вимогу до журналістки Юлії Крищук з телеканалу Рівненської АЕС «Енергоатом»  під час однієї з сесій міськради зафіксували на відео:

Чому раптом міський голова почав вимагати акредитації від журналістів – розповідає депутат міськради Вараша Сергій Денега:

На  мою думку, міському голові дуже не подобається, як висвітлюють події у  міській раді, в сесійній залі. А саме, як це робить телеканал «Енергоатом». У нього були претензії саме до них. І вимога акредитації, про яку він згадував, була спрямована саме до них. Ще у 2011 році було прийнято рішення міської ради про цю акредитацію і він його десь знайшов спеціально для цієї ситуації і почав маніпулювати тим, що нібито акредитація – це якийсь дозвіл. Почав задавати їм запитання: хто ви такі, чому вас не знаю, ви журналісти чи не журналісти, чи люди з мікрофоном незрозумілі.

Сергій Денега вважає, що нелюбов мера Вараша до телеканалу зумовлена особистою неприязню до гендиректора Рівненської АЕС Павла Павлишина, корені якої сягають часу, коли ще Сергій Анощенко був головою незалежної профспілки на РАЕС.

Почути думку міського голови Вараша з цього приводу поки не вдалося. Адже вчора він не міг спілкуватися, бо вів прийом громадян, а сьогодні перебуває у відрядженні.

Між тим, як говорить закон про інформацію, відсутність акредитації не може бути підставою для відмови в допуску журналіста, працівника засобу масової інформації на відкриті заходи, що проводить влада. 

«Радіо ТРЕК»

Про admin

Читайте також...

Як сім’я прокурора серед під’їзду кімнату збудувала? (фото)

Якщо ти прокурор і не маєш власного житла, то ти без проблем можеш побудувати його …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X