Home / Міські новини | Вараш / Лідер партії “Слуга народу” Дмитро Разумков відвідав поліській край (фото)

Лідер партії “Слуга народу” Дмитро Разумков відвідав поліській край (фото)

Разом з кандидатами в депутати від Рівненщини вони обговорили проблеми Полісся.

zobrazhennya_viber_2019-07-17_16-09-42
15 липня 2019 року Дмитро Разумков разом з кандидатами у депутати від Рівненщини приїхав з робочим візитом в Березнівський та Сарненський райони. Першочерговим та болючим питання, яке турбує Полісся в першу чергу – є нелегальний видобуток бурштину.
Дмитро Разумков разом з кандидатом в депутати Володимиром Рашовським зустрівся з місцевими жителями на місцях видобутку бурштину та ознайомився з наслідками незаконної діяльності на бурштинових клондайках. А ще відвідали територію державного підприємства «Бурштин України», де нібито проводили рекультивацію землі.
Володимир Володимирович також вважає ситуацію з бурштином великою проблемою поліського краю. В гонитві за «сонячним камінням» руйнується навколишнє середовище і це може призвести до екологічної катастрофи. Це питання роками розглядається, проте реальних змін в законодавчому аспекті не видно. Нелегальні старателі по варварські нищать ліси та сільськогосподарські угіддя, інші – це все «професійно кришують».
Кожен розуміє, що час непростий і всі заробляють на життя хто як може. Проте не в такий спосіб, адже нищиться природа рідного краю.
Все має дотримуватися певних стандартів і норм Законів. Тому врегулювання питання незаконного видобутку бурштину та рекультивація земель стане ключовим у оновленному парламенті.
Нова команда в процесі змін. Вже готуються оновлені законопроекти які не будуть блокуватись, а «оббілечення» бурштинокопачів повинне відійти в минуле.
«У нас вся країна зараз обілечена, час ці «білети» змінювати на податки»,
— вважає Дмитро Разумков.
І до цих перемін, а не просто слів, ми йдемо разом!
Також голова президентської партії «Слуга Народу» Дмитро Разумков разом з іншими кандидатами у депутати від Рівненщини відвідав єдину в Україні сірникову фабрику у Березне.
ТОВ «Українська сірникова фабрика» в звичному режимі може виготовляти 64 мільйона коробків сірників у місяць. Щоправда, виготовляється нині близько 50 мільйонів. Річ у тім, що головними конкурентами фабрики є Росія та Білорусь, які максимально демпінгували, занижуючи ціни. Лише з 1 липня цього року було встановлено обмеження на ввезення російських сірників в Україну.
Команда “Слуги Народу” з Рівненщини йде змінювати країну. Головний висновок — новій команді потрібно якнайшвидше зламати корупційну систему. «Слуга Народу» робить це вже зараз. Підтримаймо та впевнено здобудем перемогу.

Політична реклама

21 липня 2019 року – вирішальний день, тож змінимо країну разом!
Зробимо їх ще раз!

Про Varash Info

Читайте також...

Звикли завжди купувати свіженьке м’ясо, але через карантин це стало проблемою?

Звикли завжди купувати свіженьке м’ясо, але через карантин це стало проблемою? Не хвилюйтеся!!! Вихід є!!! …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X