Home / Міські новини | Вараш / Команда «Слуга Народу» зробить все можливе, аби малий та середній бізнес працював без перешкод (фото)

Команда «Слуга Народу» зробить все можливе, аби малий та середній бізнес працював без перешкод (фото)

Малий і середній бізнес повинен розвиватися, працювати без тиску, – про це сьогодні на зустрічі із підприємцями Вараша, заявив кандидат у народні депутати від політичної партії «Слуга Народу», Володимир Рашовський.

zobrazhennya_viber_2019-07-18_19-49-50

Висловити свою підтримку, кандидату в народні депутати, приїхав представник президента на рівненщині, підприємець, власник торгових марок «INTERBETON» та «INTERBETONBUD» ЮрійЧаборай, який наголосив:

 Підтримувати потрібно не лише, Володимира Рашовського, але і всю команду президента і лише після перезагрузки влади на всіх рівнях, можливі зміни в країні. Я не буду говорити про те, що ці зміни пройдуть легко та гладко. Буде тяжко, особливо перший рік. Але ми впевнені, зможемо зробимо це разом і уже зовсім скоро українці відчують, що зробили правильний вибір.

Політична реклама

zobrazhennya_viber_2019-07-18_19-50-38

Я дуже добре знаю, як тяжко підприємцю розпочати свій бізнес, адже  сам у цій сфері ще із 90-х років. Корупційні схеми, тиск із боку держави, силовиків, роблять  все можливе, аби підприємець не міг працювати спокійно, якщо він не заплатив хабар. Це все має бути припинено. І саме команда президента Володимира Зеленського, знає, як це зробити.  Я йду в народні депутати, адже хочу і я впевнений, що ми зможемо зробити так, щоб наше полісся не просто жило, а процвітало, – підсумував зустріч «Слуга Народу», Володимир Рашовський.

Про Varash Info

Читайте також...

Звикли завжди купувати свіженьке м’ясо, але через карантин це стало проблемою?

Звикли завжди купувати свіженьке м’ясо, але через карантин це стало проблемою? Не хвилюйтеся!!! Вихід є!!! …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X