Home / Міські новини | Вараш / Депутата обласної ради Леоніда Назарчука намагалися засудити за торішнє порушення (фото)

Депутата обласної ради Леоніда Назарчука намагалися засудити за торішнє порушення (фото)

Позафракційний депутат із Вараша Леонід Назарчук перед минулою сесію облради, що була у березні, отримав підозру від працівників обласного управління боротьби з економічними злочинами.

deputata-oblasnoi-radi-namahalisya-zasuditi-za-tor20180420_1184

Звинуватили депутата у порушенні ч.1 ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування).

Несвоєчасно електронну декларацію пан Назарчук подав торік – запізнився на п’ять днів. Проте правоохоронці висунули звинувачення обранцю тільки цього року.

У Рівненського міського суду поліцейські та прокурори просили притягнути Леоніда Назарчука до відповідальності та оштрафувати відповідно до санкцій статті – на 850-17000 грн.

Суддя Віктор Кухарець позов правоохоронців відхилив і закрив провадження у справі «у звязку з пропуском строку накладення адміністративного стягнення».

Леонід Назарчук, який обирався до ради від «УКРОПу», проте недавно вийшов з фракції, є співвласником та директором фірми «Скорпіо Лімітед», що працює у сфері торгівлі, а також має чверть австрійського підприємства «United Technologies Partnership Engineering & Trade GmbH».

За даними декларації, поданої уже цього року вчасно, Леонід Назарчук з дружиною Ольгою мають три квартири у Вараші, площею 69, 50 та 50 «квадратів», дві земельні ділянки та два гаражі у тому ж місті, а також чотири великі квартири у Києві – на 65, 80, 120 та 137 «квадратів». Ще у столиці родина має машиномісце та гаражний бокс, а у Вараші будує два гаражі.

Їздить депутат на «Toyota RAV4», 2007 року випуску, отримав торік від підприємницької діяльності 342,8 тис. грн. та ще 115 тис. грн – зарплати директора підприємства.

587,4 тис. грн дивідендів мав обранець у 2017 році від своєї фірми «Скорпіо Лімітед» та 88,9 тис. грн пенсії.

Дружина Ольга, яка також є співвласницею загаданої фірми, мала 234,6 тис. грн. дивідендів, 22 тис. грн зарплати та 18 тис. грн пенсії.

Торік родина Назарчуків взяла у банку понад 310 тис. грн позики, – пише rivnepost.rv.ua.

Про Varash Info

Читайте також...

Як сім’я прокурора серед під’їзду кімнату збудувала? (фото)

Якщо ти прокурор і не маєш власного житла, то ти без проблем можеш побудувати його …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X