Home / Міські новини | Вараш / Чому і хто мовчить про вилучення печатки у Сергія Анощенка… (фото, відео)

Чому і хто мовчить про вилучення печатки у Сергія Анощенка… (фото, відео)

Ми вже розповідали про «тролів» Сергія Анощенка, які є «ботами» соціальних мереж. Також наводили приклади про розповсюдження ними інформації, яка стосується безпосередньо Сергія Івановича.

p71222-100208

Здебільшого за цими «видуманими» користувачами, ховаються справжні персони, із оточення, ніби то легітимного міського голови. «Найгарячішою» новиною псевдо жителів Вараша, яку розповсюдила та поширила і реальна підтримка Анощенка – вилучення  печатки у секретаря міської ради. Сергій Анощенко також не сидів «склавши руки», швидко заявив, що вилучили саме підроблену печатку. Тільки от чомусь наближенні до нього люди в тому числі «тролі» забули повідомити про те, що печатка була вилучена і у екс-мера Анощенка, а ще багато документів, які він підписував після припинення його повноважень, як міського голови.

0-02-04-15f0bb5ad6f275595f6f1613be2a443be2e23a91001efb01b2023bc342cd1e3a_full

16 лютого, дублікат гербової печатки, який було вилучено у Ірини Шумри, їй повернуто, про що свідчить акт приймання – передачі. Тільки от чи повернуть печатку Сергію Анощенку на разі питання відкрите. І чим апелюватиме свій наступний крок, лише час покаже.

(Відео взяте із соціальної мережі фейсбук Юлії Крищук) 

Про Varash Info

Читайте також...

Скільки насправді грошей правоохоронці вилучили у Сергія Анощенка (фото)

Питання скільки ж грошей насправді під час обшуку було вилучено у міського голови Вараша, звідки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X