Home / Міські новини | Вараш / Брифінг щодо недобудов у місті Вараш відбувся у Верховній Раді (Відео, фото)

Брифінг щодо недобудов у місті Вараш відбувся у Верховній Раді (Відео, фото)

30 травня його провела в стінах парламенту народний депутат України Вікторія Войціцька.

Після будівництва третього енергоблоку Рівненська АЕС взяла на себе зобов’язання побудувати соціально важливі об’єкти у місті Вараш! Зокрема, шосту школу, яка наразі більше десяти років стоїть в недобудованому стані.

8a816927374f4519759b8fd97f0399c1

“Атомна галузь – це не просто генерація електроенергії, це величезний, потужний потенціал для розвитку усієї країни. Потенціал, який ганебним чином намагаються закопати! Атомна енергетика має стати пріоритетом №1 в Україні! Але практика показує, що в Україні проблема потопаючих справа рук самих потопаючих! Атомці не вистачає грошей навіть на ремонтні роботи й оплати нормальних заробітних плат, вже не кажучи про добудову соціально важливих об’єктів! Страждають від цього всі: атомка, працівники, вчителі, батьки та діти, які вчаться в другу та третю зміну!”,
 – зазначила Войціцька.
Рішення, за словами депутата, є: “Державна політика щодо фінансування атомної галузі за залишковим принципом повинна змінитися. Політика дискримінації «Енергоатому» на користь олігархів має бути припинена! «Енергоатом» має заробляти гроші в прозорих ринкових умовах і підвищувати соціальні стандарти у містах і селах, де функціонують АЕС! Саме такий підхід забезпечить добудову соціально важливих об’єктів: шкіл, дитячих садочків”.

Також вона наголосила на тому, що Енергоатом, врешті решт, має отримати можливість виконати свої соціальні зобов’язання! Войціцька запевнила, що будівництво шостої школи може бути відновлено вже в цьому році, якщо регулятор таки перегляне свою політику!

Джерело: Команда ініціативи «Енергія Змін» 

Про Varash Info

Читайте також...

У Вараші запрацював коворкінг центр для активних громадян (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

2 коментарі

  1. анонимус

    Живу біля цієї школи . Коли підростав , батьки тішились що у шкільному віці буде близько до школи . Маю 23 роки , школа надалі законсервована .

  2. Коржик

    Я б краще підняв питання про даремне витрачання коштів громади міста.Скільки важливих питань, а вони бордюри міняють,наче саме це непокоїть жителів.Гроби з квітами на виїзді з міста торік поставили, цього року забрали(смішно),дорогу від профілакторію до автовокзалу не роблять,траву косили так,як наче заплатити алкашам паруРе на пляшку,по дворам люди як при совєтах чекають мусорку по півгодини (де мусорні баки???!!!), туалету нормального в місті немає,біотуалети такі що паморочиться в голові.це тільки те що згадав,а скільки ще є проблем Гамняні матюкатися) керівники міста!!!!!Маю надію люди на наст виборах зроблять правильний вибір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X