Home / Міські новини | Вараш / Політика / Болючі питання Поліського краю та всієї України (фото)

Болючі питання Поліського краю та всієї України (фото)

Вже не один рік  я як громадський діяч веду боротьбу за права людей в сфері корумпованості влади. Найвагоміші питання, які турбують українців, я  не одноразово намагався зрушити з місця шляхом проведення мирних акцій протесту, письмових звернень та залучення громадськості до бравого діла а саме захисту своїх Конституційних прав.

    Будучи головою громадської організації «Сотня Майдан», завжди стояв на захисті  лісових угідь від незаконного вирубування лісів, протидії бандитським аферам по видобутку янтарю, створення наглядових рад по контролю та проведенню ремонтних робіт на автошляхах , недопущення продажу сільськогосподарських земель та зупинення свавілля в судовій системі України.

Від тоді коли була Революція Гідності багато часу спливло, однак ані позитивних змін ані покращення нашого життя ми не відчули.

Відчувши на собі всі реалії наших українських доріг хочу розповісти  про один випадок , який спонукав мене наводити порядок в дорожній сфері. В 2015 році, віз дружину із новонародженим сином з пологового будинку, йому було лише три дні від народження. Їхали з Рівного до Зарічного, обминаючи безліч ям, все таки в одну в’їхав в одну і розбив колесо. Уявіть собі, багажник відкритий, пів години на вулиці в 7 градусів морозу, моє хвилювання за  немовля і дружину та бажання як найшвидше    доїхати до доми – це одна із причин, чому я почав діяти.  Також було неодноразово  багато нарікань людей на наші незадовільні дороги, і я поставив ціль розібратися і навести лад в дорожній сфері. З’ясовуючи хто відповідальний за автошляхи Рівненської області  і як можливо  зі сторони громадськості вплинути на відповідну ситуацію, ми як організація дійшли висновків, що потрібно змусити відповідальних людей працювати якісно або змінити їх на інших, а ще потрібно завжди контролювати їхню роботу.

 З’ясувавши що за це відповідає служба автодоріг, а також підрядні організації, які виконують відповідні роботи, контролюючий орган ми почали наполягати на створені наглядової ради при службі автодоріг і двоє представників з нашої організації увійшли у цей контролюючий орган. Вникаючи в роботу в сфері доріг ми побачили безліч безладу, бездіяльність та корупцію. До прикладу тендери проводять без критеріїв належного відбору організацій, які насправді проводили б  якісно свою роботу і могли наглядно показати  свої виконанні роботи. Виграють тендери підприємства, які не мають а ні коштів, а ні техніки, а  ні прикладу їхньої  зразково   виконаної роботи. Тому ми не одноразово ставим питання про зміну очільників служби автодоріг, укравтодору та облавтодору також відкриття проти них кримінальних проваджень.

Володіючи інформацією про різні афери та корупцію в цій сфері, ідучи на місцеві вибори бачу можливість змінити ситуацію на автошляхах.

Подібна ситуація склалася і з лісовими угіддями. При наших не одноразових зверненнях стосовно створення наглядових рад очільниками Рівненського обласного управління, Лісового та Мисливського господарства нам було  письмово відмовлено, мотивуючи це тим, що наглядові ради не передбачені. Та з цим твердженням  ми не погодились, адже Законом передбачено, що єдиним джерелом влади є Народ, тому наша боротьба за лісові угіддя не припиниться до тих пір поки не зупиниться винищення лісів. По  «Рівнелісу» ми також дійшли висновків і з’ясували багато інформації про афери корупцію викраденню лісів, ми впевнені потрібно міняти очільників і притягати їх до кримінальної відповідальності .

Саме тому я, Полюхович Анатолій Іванович, іду на місцеві вибори від партії «За Майбутнє», та вбачаю що легше досягнути поставлених цілей, тобто навести порядок у лісовій сфері, якщо за це боротися з середини системи і захищати та відстоювати Ваші права:

  • Боротися за землю, яка грабується;
  • За ліси , які варварські знищують ;
  • Дороги , які схожі на кар’єри ;
  • Суди які судять без правосуддя.

Мені потрібна  Ваша підтримка та довіра.  Йду на вибори з пам’яттю про минуле, реальністю сьогодення  та Великою Вірою в Майбутнє .

Політична реклама

Про Varash Info

Читайте також...

В мережі показали, як у селі Сопачів з ополонки витягали авто на Водохреща (ВІДЕО 18+)

Невідомо, як саме авто опинилося на скутій кригою водоймі, але можна припустити, що хтось, як …

X