Home / Міські новини | Вараш / Кримінал / Плани по відкриттю нарколабораторії у Вараші (фото, відео)

Плани по відкриттю нарколабораторії у Вараші (фото, відео)

Ні для кого не таємниця, що один із над прибуткових бізнесів по всьому світі це наркотики. Навіть попри те, що такий вид заробітку є незаконним спритні ділки, щороку удосконалюють його розвиток, адже нікому із них не хочеться потрапити в руки правоохоронців, а тим паче нести кримінальне покарання. Також так звані бізнесмени зазвичай аналізують та обирають міста, аби наркотичні препарати було кому купувати, тобто потенційні покупці мали достатній рівень заробітку.


Не винятком стало і місто енергетиків – Вараш. Та завдяки відділу УСБУ, плани наркоділків, щодо Вараша не стали реальними.
Тепер по порядку. З відкритих джерел нашим журналістам стало відомо, про те, що на розгляді у міському судді Володимир -Волинська, знаходиться кримінальне провадження, щодо злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров’я населення; Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів.


З власних джерел маємо інформацію про те, що у ході здійснення оперативно-службової діяльності з протидії організованій злочинній діяльності в сфері незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, силовиками УСБУ м. Вараш у Рівненській області було викрито організовану злочинну групу, члени якої уже налагодили контрабандний механізм, завдяки якому переміщували псевдоефедриновмісні препарати із-за кордону до України. Тобто декілька осіб маючи налагоджені схеми та контакти безперешкодно через кордон перевозили псевдоефедриновмісні таблетки, які передавалися іншим членам угрупування, а ті в свою доставлялися їх в с. Бронники Рівненського району, де і була облаштована нарколабораторія.


Згідно висновків експерта пігулки, які були вилучені під час здійснення спецоперації, у своєму складі містять псевдоефедрин, який є прекурсором та може використовуватись з метою виготовлення наркотичних засобів та психотропних речовин, зокрема для виготовлення психотропної речовини метамфетамін.
Як ми уже писали раніше, в подальшому таку ж лабораторію по виготовленню наркотичних препаратів планували відкрити і у Вараші.
Та плани залишилися лише планами, а всі наркобізнесмени уже на лаві підсудних, очікують вирок суду згідно, якого і понесуть заслужене покарання.

Про Varash Info

Читайте також...

Як захистити себе від сезонних ГРВІ (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X