Home / Міські новини | Вараш / Після двотижневого тестування у Вараші запрацював сучасний ЦНАП (відео, фото)

Після двотижневого тестування у Вараші запрацював сучасний ЦНАП (відео, фото)

Понад 40 тисяч мешканців громади міста атомників та навколишніх сіл отримуватимуть якісні та доступні адміністративні послуги. 

mpenro-1537268259

Новий сучасний Центр надання адміністративних послуг  відкрили в рамках реалізації Проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «ЦНАП як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади» .

У самому приміщенні зробили ремонт, розставили меблі та нову оргтехніку. Також облаштували фасад та пандус, провели благоустрій прилеглої території.

«Загалом у ЦНАПі можна отримати близько 170 адміністративних послуг, з яких найбільш затребувані: реєстрація місця проживання, бізнесу та нерухомості, соціальні та земельні послуги, послуги місцевого значення тощо», – зазначає керівник департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА Костянтин Мокляк.

ucivs-1537268292

Найближчим часом, за його словами, тут розпочнуть надавати послуги з оформлення і видачі паспорта громадянина України (у вигляді ІD – карти) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

В свою чергу керівник ЦНАПу Руслана Коцюбайло розповідає:

«У нас працюватимуть 13 спеціалістів, які пройшли тренінги з підвищення кваліфікації, розроблені експертами Проекту. Учасники тренінгів дізналися про роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, належну організацію та порядок надання якісних адмінпослуг, а також про ділову етику та взаємодію з відвідувачами центрів надання адміністративних послуг».

vk4-1537268321

Нагадаємо, в рамках Проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «ЦНАП як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади» в Рівненській області модернізовано ЦНАПи міст Рівне, Дубно та Вараш. На сьогодні між всіма ЦНАПами області та суб’єктами надання адміністративних послуг впроваджується система електронного документообігу, – повідомляє офіційний сайт Рівненської обласної державної адміністрації.

Про Varash Info

Читайте також...

na-rivnenshchini-cholovik-zaminuvav-aeroport-i-aes20190223_2491

На Рівненщині чоловік “замінував” аеропорт і РАЕС з вимогою, аби приїхав Президент (Фото)

Сьогодні, у суботу, 23 лютого, близько 10 години ранку у поліцію зателефонував невідомий і повідомив, …

Один коментар

  1. Працювати буде понеділок-середа з 8 до 17, п’ятниця – до 16 – капець, все для людей та їх зручності користування новим ЦНАП. Зробили хоча б з 9 до 18, а то ж багато хто не може до 17 потрапити. Добре, що хоч в четвер – до 20 зробили. Знову за людей в останню чергу думають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X