Home / Міські новини | Вараш / Паркуюсь як… або територія лікарні не стоянка для автотранспорту (фото)

Паркуюсь як… або територія лікарні не стоянка для автотранспорту (фото)

Проблема паркування автомобілів в Україні щодня набирає більших обертів, не винятком є і наше місто. Адже при будівництві тоді ще Кузнецовська не було враховано той фактор, що за декілька десятків років кількість автомобілів буде такою великою. Тротуари, газони, дитячі майданчики, пішохідні доріжки, для « не культурних» водіїв, стали уже звичними місцями для паркування своїх залізних «друзів».

shvydka

Боротьба із такими горе – водіями також є різною: створення відповідних груп у соціальних мережах із залученням працівників патрульної поліції, спускання шин, залишення «записок» та наліпок на автомобілях і т.д. Та це все не вирішує проблему паркування, адже навіть не зважаючи на «важке» життя (підняття цін на авто, пальне та його обслуговування, підняття курсу долару), кількість автомобілів у Вараші не зменшується. Тому в даному випадку залишається надіятися лише на порядність водіїв та звернути увагу на одну дуже важливу проблему – паркування біля лікарні, а саме територія приймального відділення ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ».

Багато водіїв заїжджаючи на цю територію та залишаючи свої автівки, не звертають уваги на декілька дорожніх знаків та дорожню розмітку,  які забороняють це робити. Перший знак відразу на в’їзді та ще два уже поряд із приймальним відділенням.

Майже всі усні зауваження  для багатьох водіїв є даремними.  Тому через, засіб масової інформації, із проханням до жителів та гостей міста звернувся завідувач приймально-діагностичного відділення, лікар загальної практики – сімейний лікар, Павло Пан: « Звертаюсь до  водіїв, котрі заїжджають на територію приймального відділення і паркують свої автомобілі у забороненому місці – не робити цього. Всі хворі котрих привозить швидка допомога, спочатку поступають на приймальне відділення та дуже часто із-за припаркованих поряд автомобілів, водії екстреної допомоги не можуть вчасно доїхати і лічені хвилини, які йдуть на паркування швидкої, можуть коштувати життя важкохворим пацієнтам.

Тому закликаю всіх водіїв, будьте чемними та свідомими, бо  у протилежному випадку нам доведеться діяти кардинально і викликати патрульну службу, а це все займе наш з вами час й зокрема ваші кошти, які доведеться оплачувати у вигляді штрафів».

Про Varash Info

Читайте також...

Як сім’я прокурора серед під’їзду кімнату збудувала? (фото)

Якщо ти прокурор і не маєш власного житла, то ти без проблем можеш побудувати його …

2 коментарі

  1. Ну, в нормальній країні, якщо по правильному, спочатку роблять місце для паркування авто яке вміщує середньостатистичну кількість машин за якийсь період – по правильному за найнапруженіший. А аж потім вводять заборону на паркування в інших місцях. Так от – зробіть паркову машин на 50 десь біля лікарні і тоді забороняйте на здоровья. Ну чудес же не буває, забороните парковку на території лікарні – почнуть ставить прямо на дорозі, ще гірше буде, тоді не тільки швидка не проїде а взагалі ніхто. Заборонити проще всього, організуй парковку якщо такий правильний.

  2. Уважаемые Коцюбинский и Лысак вас господа это впервую очередь касается. Начните с себя и правильно паркуйте первый свой VW Passat B7, а второй свой JAK J7 !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X