Home / Міські новини | Вараш / П. Павлишин: «Яскраві проекти молоді міста-супутника РАЕС роблять світ добрішим» (фото)

П. Павлишин: «Яскраві проекти молоді міста-супутника РАЕС роблять світ добрішим» (фото)

За участю генерального директора Рівненської АЕС Павла Павлишина спільно з представниками адміністрації СМСЧ-3 та освітніх закладів міста-супутника відбулось відкриття ігрової кімнати в дитячому відділенні стаціонару лікарні, в рамках чергового соціального проекту «Казка у лікарні-2».

Співавтором багатьох соціальних проектів, які розробляє молодь міста Вараш є генеральний директор РАЕС Павло Павлишин. Завдяки його активній підтримці школярі ЗОШ №5 – учасники творчої команди «Промінь майбутнього» разом із соціальним педагогом Анною Марангос-Гададою змогли створити комфортну ігрову кімнату для маленьких пацієнтів дитячого відділення стаціонару міської лікарні, яка водночас слугуватиме як приміщення для відвідувань. За допомогою Павла Яремовича було закуплено витратні матеріали на ремонт і розфарбовування кімнати, спортивний та ігровий інвентар: фітнес-м’ячі, гімнастичний мат, інтерактивний модульний набір, мольберт та магнітні лабіринти.

Тож, відтепер пацієнти стаціонару мають можливість бавитись і з користю проводити вільний час у затишній кімнаті, на стінах якої зображені герої аніме-фільму «Мій сусід Тоторо», створеного всесвітньовідомим японським мультиплікатором. За словами юних художників, метод «кольоротерапії» сприятиме якнайшвидшому одужанню малечі.

«Ми раді, що змогли ощасливити дітей. Проте вкотре без допомоги генерального директора РАЕС нам не під силу було б закупити усе необхідне. Велике спасибі йому за турботу про дітей та постійну підтримку наших проектів. На знак вдячності школярі подарували Павлу Яремовичу символічну відзнаку про успішно виконане ним «домашнє завдання», а саме – створення казки для дітей спільно з творчою групою учнів, «зразкову поведінку» та «відмінну старанність», – прокоментувала  керівник проекту Анна Марангос-Гадада.

У свою чергу, Павло Павлишин лишив свій автограф на згадку про участь у проекті та подякував учасникам команди ЗОШ №5 «Промінь майбутнього», керівнику проекту та усім небайдужим, хто долучився до створення казки для малечі. «Я дуже вражений. Це прекрасна і головне корисна ініціатива, яку без вас неможливо було б реалізувати. Заслуга дорослих у втіленні таких добрих справ насправді мінімальна, тому ми, безумовно, повинні допомагати і підтримувати вас. Приємно усвідомлювати той факт, що сучасне підростаюче покоління гарно виховане. Бажаю вам творчого натхнення та подальшого руху у цьому напрямку, адже яскраві проекти, які ви створюєте, роблять наш світ добрішим», – звернувся до учасників проекту «Казка у лікарні-2» очільник РАЕС.

2017-10-26-15-01_22780389_554511904880496_2043046592028162473_n

Також П. Павлишин пообіцяв і надалі допомагати школярам міста-супутника у створенні й реалізації їхніх задумів. За його сприяння вже вдалося втілити у реальність три проекти: «Шкільний медіа-центр», «Казка у лікарні» та «Казка у лікарні-2». Наразі на завершальному етапі знаходяться ще два – «Кольори дитинства» та «Кімната школяра».

www.rnpp.rv.ua

Про admin

Читайте також...

Мешканці Вараша про любов (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X