Home / Міські новини | Вараш / «Оберіг» – житло європейського рівня у Вараші

«Оберіг» – житло європейського рівня у Вараші

Кожен із нас мріє про власну затишну оселю: в ідеалі – про нову сучасну домівку, побудовану з якісних матеріалів, яка буде надійною фортецею декільком поколінням в родині. Для тих, хто вже наважився і придивився собі житло, така покупка стає чи не найголовнішою в житті.
Скажу чесно: я, маючи де жити, також завжди хотіла, щоб в мене була нова квартира в новому будинку. І, як журналіст,  я захотіла більше дізнатись про житловий ринок в нашому місті. Почати вирішила з найновіших житлових проектів: мою увагу привернув будинок, який зводять біля Свято-Преображенського Собору – адже не біля кожного входу на будівельний майданчик можна побачити клумбу із живими квітами.
Я вирішила поцікавитись: хто і що там будує.
В офісі продажу, який знаходиться поруч із будівництвом, мене зустрів привітний колектив. Детально розповісти про житловий комплекс «Оберіг» та провести мені екскурсію будівництвом згодився керівник будівельної компанії «Алатир-Інвест» – Геннадій Опанасюк.
Пане Геннадію, Ви зайшли на ринок будівництва у важкий кризовий час, не тільки для тоді ще Кузнецовська, але і для всієї України. Наскільки це було тяжко і які проблеми доводилось бороти?

Ви знаєте, ми завжди вболіваємо за здорову конкуренцію, бо вона допомагає нам ставати кращими. Тому захід для нас у місто Кузнецовськ був зовсім не легкий. Ще у 2014 році засновники «Алатир – Інвест» ініціювали проект щодо відведення земельної ділянки для будівництва житлового комплексу «Оберіг». Пройшовши всі відповідні процедури та подавши заявку на участь у проведенні торгів, нам стало зрозуміло, що на цьому етапі ми маємо проблему із нездоровою конкуренцією.
Однак нас не злякали початкові безпрецедентно складні умови користування землею. Ми вирішили на власному прикладі показати окремим впливовим людям, що великий будівельний проект можна втілювати без хабарів, не гнатися за надприбутками. Що треба змінювати мислення – мріяти, планувати і крок за кроком реалізовувати задумане, щоб дати людям принципово якісний продукт за принципово нижчою ціною.
Щодо спірних питань, які виникають, ми підтримуємо мирний та конструктивний підхід до їх вирішення і завжди готові до діалогу. Наприклад, на початку будівництва, у відповідь на прохання священиків, ми добровільно повернули місту земельну ділянку, незважаючи на те, що планували будувати на ній 2 будинки. Це був крок до порозуміння. Тепер ми займаємось благоустроєм цієї ділянки – за власний кошт робимо там гарний сквер з деревами, лавками і алеями.

Ми будуємо чесно, на совість і з узгодженням усієї документації.  Ми також дуже вдячні владі попереднього скликання, яка нам допомогла  в тому, щоб цей проект стартував, а також багатьом представникам нинішньої влади, які нам довіряють та сприяють.

Чому для житлового комплексу «Оберіг», обрали саме наше місто? Що побачили в ньому перспективного?

Вся команда компанії завжди була переконана: Вараш є перспективним. Це місто із доброю інфраструктурою, єдине завдання – людям потрібно створити такі умови, щоб вони хотіли тут жити та розвиватися. Ми віримо, що потенціал міста і наша діяльність зокрема надихне державних та місцевих діячів на активніші кроки розвитку Вараша. Ми допоможемо з тим, що в наших силах.
ТОВ «Алатир –Інвест» зареєстровано у Вараші. Це важливо, щоб максимально працевлаштувати місцевих мешканців, податками наповнювати бюджет саме цього міста. На сьогоднішній день в компанії створено близько 50 робочих місць, всі працівники – це  мешканці міста або люди з навколишніх сіл. Хочу зазначити, що перевага при працевлаштуванні надається учасникам АТО.

Яким попитом користується  житловий комплекс «Оберіг» і що можете запропонувати майбутнім покупцям?

Наша мета – показати принципово нові підходи до роботи, додати людям віри в те, що в цей складний час можна самоорганізовуватися та йти до своєї мети. Тому ми максимально індивідуально, з увагою підходимо до кожного клієнта. Незважаючи на інфляцію, ми до цього часу робимо все можливе, щоб не підіймати ціни на квартири, але гарантувати якість усіх матеріалів і технологій – нам це вдається. Так люди отримують прийнятну гривневу вартість за квадратний метр. Мешканцям містам ми можемо запропонувати квартири площею від 40 до  95 кв.м. Також є декілька дворівневих панорамних квартир. І найголовніше – кожен покупець може замовити індивідуальне планування свого помешкання.

Майбутніх мешканців комплексу «Оберіг» запевню: ми будуємо їм домівку, куди вони будуть охоче повертатися щодня, де будуть відчувати, що все, до деталей, зроблено з душею.

Що можете розказати про якість будинків?

Ми працюємо прозоро і люди знають, хто представляє компанію – ми завжди відкриті. Це означає, що на будь-якому етапі будівництва в супроводі працівників потенційний власник квартири може зайти на будівельний майданчик, щоб перевірити виконання робіт.
Ми постійно здійснюємо фотофіксацію всіх робіт. Також залучаємо фахівців з-за кордону для внутрішнього аудиту якості. Наразі ми допрацьовуємо внутрішню систему контролю, за якою етапи робіт та якість можна буде відстежувати онлайн. Систему вже використовують працівники компанії, а після запуску сайту вона буде доступна для всіх.
Зведення будинків відбувається за монолітно-каркасною  технологією. Використовуємо якісні сучасні матеріали: утеплювачі, різного роду шумо- і гідроізоляції, які дозволяють мешканцям надалі економити на витраті тепла, води і електрики. Ці переваги актуальні також з огляду на зростання комунальних тарифів.
Ми завжди радо відповідаємо на всі технічні питання щодо будівництва, адже для покупця не повинно бути питань-табу щодо його майбутньої оселі.

Що окрім будинків можете запропонувати?

Перш за все – комфортне місце для відпочинку мешканців із майданчиками для дітей. Ми вже розпочали благоустрій нашої та прилеглої територій – висадили близько 170 різних дерев, хочемо, щоб навколо будинків було зелено і гарно.
Комплекс передбачає достатній паркінг, окремі гаражі для автівок, протирадіаційне укриття.  Підігрів з’їзду доріжок та всіх стоків, щоб в зимовий період не утворювались бурульки та лід.
У квартирах буде високий рівень захисту та можливе встановлення дистанційного контролю житла – система «Розумна квартира». Мешканці ЖК «Оберіг» справді зможуть оцінити європейський рівень комфорту за доступною ціною.

Коли плануєте здавати в експлуатацію першу чергу?

Ми, напевно, зараз єдині на будівельному ринку регіону, хто чітко фіксує терміни здачі будинків в експлуатацію. Житловий комплекс «Оберіг» включає в себе 5 дев’ятиповерхових будинків. Із них чотири однопід’їзні та один будинок, в якому буде два під’їзди.
Першу чергу ми здамо 30 червня 2017 року. На момент здачі цього об’єкту в роботі в нас будуть всі інші будинки комплексу. Ми впевнені в своїх силах і зможемо збудувати якісне житло в  строки.

В ЗМІ  зявилася інформація про те, що фахівці управління Держпраці перевірили ТОВ “Алатир-Інвест” і знайшли ряд порушень, прокоментуйте.

Ми вдячні управлінню  держпраці за перевірку, це допомагає нам ставати кращими. Одразу під час перевірки фахівці спростували 13 порушень. Решта зафіксованих порушень – незначні, але ми проаналізували та інтенсивно їх виправляємо. Ми цінуємо довіру наших клієнтів, тож тримаємо високі стандарти будівництва.

Дякую, пане Геннадію, за цікаву розмову, а потенційним покупцям порекомендую: шукаючи собі житло, завітайте на будівництво житлового комплексу «Оберіг» –  ви будете приємно здивовані. Бо в мене після такої екскурсії, емоцій лишилося ще, певно, на довгий період часу. Із впевненістю скажу, що це абсолютно  новий для нашого міста проект європейського рівня.

Про admin

Читайте також...

Як захистити себе від сезонних ГРВІ (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

22 коментарі

 1. Зайдіть в їхній офіс.

 2. Катерина

  Добрий день! Ціна квадратного метра на сьогодні?

 3. Ярослав

  підскажіть, а хто з забудовників у місті є кращим?

 4. Мешканець

  Всі коментарі лише з рекламою забудовника. Враження що пише одна і та ж особа.

 5. Підкажіть скільки обійдеться однушка на квадратів 42-45

  • Центр продажу ЖК "Оберіг"

   Однокімнатні квартири є 40,6 та 48,7 м2. Вартість квадратного метра 9.400 грн. Відповідно 381.640,00 грн та 457.780,00 грн

 6. шкода тільки, що школи немає поруч(

  • Валентина Миколаївна

   Ольга, повірте, якщо цим людям довірити будівництво школи, то їй не буде рівних! Виділити земельну ділянку, виділити кошти, надати дозволи на будівництво, то й буде нова школа. Звісно, на відміну від 6-ої, збудують швидко і якісно

 7. Максим

  Замовив дворівневу квартиру у першій черзі,темпи будівництва приємно вражають. Скористався можливістю перепланування квартири, забудовник зрозумів мої потреби і радо допоміг у цьому питанні. Залишився дуже задоволеним.

 8. Анатолій

  Виявляється за квартирами тут черга, ніколи б не подумав, як би сам не зтикнувся. Хотів придбати двохповерхову бюджетну квартиру, як виявилося вільних немає, всі розкуплені. Треба чекати другої черги будівництва.
  Хоч би в другій черзі встигнути.

  • А Ви що думали? що з такими цінами ще вибір буде? я хотів двокімнатну квартиру з вітражними вікнами на 5-7 поверсі, а мені ДВА місяці назад сказали, що вони вже куплені.
   Також чекаю наступної черги. Отже, будемо сусідами по під’їзду)

 9. Проект будинку достойний! Радує наявність гардеробної кімнати та майже в усіх квартирах 2-х санвузлів! Побільше б таких забудовників у Вараші, адже потреба в якісному і недорогому житлі є!

 10. Земля без хабарів для будівництва ЖК – важко віриться, але якщо це так і є, то я пишаюсь цією компанією.
  Якось проходила повз Свято-Преображенський собор до реабілітаційного центру, то з приводу території між Собором та будівництвом, то алеї дійсно вимальовуються, а дерева ростуть. Може в нас в місті таки з’явився нормальний забудовник..??

  • Ната, а чом би й ні?
   В Україні є нормальні забудовники і нарешті вони дійшли до Вараша.

 11. Нарешті в наше місто прийшов нормальний відповідальний забудовник, який покаже приклад, як можна працювати. Побільше б таких забудовників, які хочуть працювати на європейському рівні, створюють робочі місця і затишне житло за помірну ціну.

 12. Костянтин

  Також особисто знайомий з Геннадієм,а також з багатьма працівниками ЖК”Оберіг”, і те що цей проект європейського рівня, аж ніяк не перебільшення. Колектив ЖК”Оберіг” та керівництво ТОВ”Алатир-Інвест” в першу чергу націленні на побудову якісних домівок абсолютно нового зразку для нашого міста, забезпечити якісне та вчасне виконання робіт, з якісного матеріалу, і це в них дуже добре виходить. Придбав собі квартиру в ЖК”Оберіг”, і дуже радий що в мене випала така можливість.

 13. Нарешті в місто прийшов нормальний відповідальний забудовник, який покаже приклад, як можна працювати. Сподіваюся наша влада буде заохочувати людей, які хочуть працювати на європейському рівні, створюють робочі місця і затишне житло за помірну ціну.

 14. Замовник

  Замовив собі будівництво 2х кімнатної квартири в 2х рівнях в цьому будинку. По факту це затишна 3х кімнатна квартира за ціною 2шки.
  Великим плюсом є монолітно-каркасна технологія будівництва. Замовник сам планує собі отвір під сходи між рівнями, розміри санвузлів, кімнати, перегородки.
  На даний час проживаю в “панельці”, то там ні про ніяке перепланування навіть мови немає, як так і буде.
  Нашому місту потрібні такі будинки, оскільки конкурентів по якості та швидкості в АЛАТИРа нема.

 15. Дмитро

  Маю честь бути особисто знайомим з Геннадієм. Дуже відповідальна, порядна, чесна і пунктуальна людина.
  Стосовно будівництва: темпи вражають! В квітні залили фундаментну плиту, в кінці серпня стоїть будівля в 9 поверхів!
  Крім того, дана будівельна компанія надавала допомогу з монтажу огорожі дитячого майданчика (Енергетиків, 17), не взявши за це ні копійки.
  Дуже цікаве рішення із панорамними вікнами, краєвиди з 9-10 поверхів відкриваються просто чудові!
  Мрію про квартиру в одному з будинків ЖК “Оберіг”.

  • Світлана

   Цілком згодна з Вашим коментарем щодо панорамних вікон, тим більше це будуть певно перші такі вікна в регіоні.
   А от квартиру я вже придбала, бо як на мене, з такими цінами, які пропонує ЖК “Оберіг”, то майже кожна родина нашого міста зможе собі її дозволити.

  • Іван Іванович

   Потім Вас вразять тріснуті стіни

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X