Home / Міські новини | Вараш / Ну ви дасте землю? Або як Когут хотів обманути підприємців.

Ну ви дасте землю? Або як Когут хотів обманути підприємців.

Цей двобій між деякими підприємцями міста та так званим директором ринку «Північний» (сам вважає себе директором, власником ринку без наданих повноважень) розпочався уже давно. І якою важкою боротьба не була, підприємцям вдалося довести те, що вони праві і тепер вони впевнені, що справедливість є, тільки інколи за неї доводиться змагатися. Історія розпочиналась так: у 2005 році люди дізнавшись, що на ринку північному продаються торгові павільйони. Вирішили купити для того аби можна було спокійно там працювати. Єдине, що потрібно було – куплені металеві каркаси за власний кошт привести до належного  та робочого стану, а на це було потрачено далеко не малі суми коштів.

Здавалося б все добре. Та не так сталося як гадалося. І як виявилося пізніше Орест Степанович «Північного» обманув підприємців тим, що при підписанні договорів не повідомив, що у подальшому вони  не зможуть оформити право власності на дані торгівельні павільйони. Адже видаючи себе за власника цих торгових каркасів, право на власність він оформив тільки у квітні 2008 року, а договори про купівлю – продажу оформлялися з лютого 2005 по березень 2007 роки. Тож чи не говорить це про те, що  при укладанні договорів купівлі-продажу і при отриманні коштів за передані  торгові павільйони Когут чітко усвідомлював, що підприємці не стануть їх власниками, як це зазначено у договорах  і у подальшому набути таке право власності вони не зможуть?

Пізніше вже у 2013 році, побачивши рішення міської ради про те, що земельна ділянка під ринком «Північний» продається пану Оресту, підприємці вирішили «відвоювати» своє. Зібравши ініціативну групу, прийшли на сесію міської ради, де добилися призупинення вищевказаного рішення. Але на той час Орест Когут уже виготовив свідоцтво на право власності, хоча паралельно з цим запевняв людей в тому, що торгові павільйони все одно залишаються у їх власності і хвилюватися їм немає чого.

Тільки обмануті підприємці уже абсолютно не мали віри в ті слова, а тому, не отримавши підтримки від влади, пішли до суду аби добитися справедливості. По при те, що суди йшли довго їм це вдалося рішенням Рівненського Апеляційного Господарського суду від 11 жовтня 2016 року. Один із пунктів рішення говорить таке: визнати не правомірним та скасувати рішення виконкому Кузнецовської міської ради № 104 від 27 березня 2008 року про оформлення права власності Когута О.С. на об’єкт нерухомості- 1-й ряд торгових павільйонів зони торгівлі промтоварами та туалету на території продуктово-речового ринку.

Дане рішення суду  є лише одним із кроків  на шляху до відновлення справедливості. Адже попереду  ще багато справ, де  підприємці мають можливість встановити право власності на куплені ними торгові павільйони і повноцінно володіти своїм майном. А для Когута Ореста Степановича (який на даний час є членом виконавчого комітету Кузнецовської міської ради та шахраєм визнаним судом) це означає те, що він втратив право на викуп земельної ділянки під те не рухоме майно, яке вважав своїм.

P.S. Орест Степанович ще має право подати касаційну скаргу протягом 20 днів та матимемо надію,   в свою чергу оскаржили що для підприємців закінчилися роки боротьби і вони в кінці кінців зможуть спокійно працювати.

Також хочемо повідомити і про те, що через чиєсь бажання догодити «угодним» міська рада має сплати суму більше 6000 гривень підприємцям за судові позови. Ось так витрачаються наші з вами податки…То може прийшов час там на верху одуматися та вести чесну гру?

Про admin

Читайте також...

Майстер клас дерибану від Анощенко-Бедик-Сиротюк (фото)

По FACEBOOK, вже другий день поспіль розповсюджують відео, про те: “ЯК ЙМОВІРНО ВКРАСТИ 800 000,00 …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X