Home / Міські новини | Вараш / Наше місто тоне у воді, притримуйтеся правил (фото)

Наше місто тоне у воді, притримуйтеся правил (фото)

Оскільки сніг з міста практично не вивозився комунальними підприємствами, то Вараш зараз, у період відлиги, тоне у воді. Чому від цього повинні страдати мешканці міста, які вчасно сплачують податки та комунальні послуги?

Тому за безпеку свого здоров’я подбайте за здалегіть. Пропонуємо до вашої уваги правила поведінки під час ожеледиці:

– Ходи правильно: кроки мають бути дрібними і частими, коліна при цьому повинні бути трохи зігнутими.

– Під час ожеледиці руки не можна тримати в кишенях. При ходьбі ними треба розмахувати, утримуючи рівновагу.

– Відмовся від каблуків! Взуття має бути зручним на нековзній рифленій підошві. Пам’ятай, що шпильки в ожеледицю можуть стати причиною серйозної травми голови.

– Носи шапку й капюшон. Вони можуть пом’якшити падіння, якщо ти падатимеш на потилицю.

– Падай на бік, на передпліччя, амортизуючи таким чином удар. Не виставляй назад лікті й не підставляй долоню витягнутої руки. Такі падіння небезпечні переломами.

– Якщо ти посковзнулася, намагайся згрупуватися, підтягнувши коліна до грудей, і падай на бік.

– Обходьте металеві кришки люків. Як правило, вони вкриті льодом. Крім того, вони можуть бути погано закріплені і перевертатися, що додає небезпеки травмувань.

– Не прогулюйтеся з самого краю проїжджої частини дороги. Це небезпечно завжди, а на слизьких дорогах особливо. Можна впасти та потрапити на дорогу, автомобіль може виїхати на тротуар.

– Не перебігайте проїжджу частину дороги під час снігопаду та в ожеледицю. В ожеледицю значно збільшується гальмівний шлях автомобілів, і падіння перед автомобілем, що рухається, може призвести, в кращому разі, до каліцтва, а то і до загибелі.

– Що робити, якщо ж  ви впали? Якщо через деякий час відчули біль у голові, в суглобах, нудоту, побачили, що утворилися пухлини – терміново зверніться до лікаря в травмпункт, інакше можливе виникнення ускладнень з неприємними наслідками.

– Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі сприяють активному утворенню бурульок на покрівлях споруд (особливо старих будинків з похилим дахом), що виступають на архітектурних частинах будинків та великих деревах.

– Пересуваючись містом у період танення льоду, слід бути особливо уважним, проходячи повз будинки чи біля високих дерев, спершу необхідно впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів.

– По можливості необхідно триматись на безпечній відстані від будинків та інших споруд, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху. Ні в якому разі не заходити за спеціальні огорожі поблизу будинків чи дерев.

Бережіть себе!

Про admin

Читайте також...

У Вараші на два тижні посилюють карантин!

У неділю, 31 травня 2020 року, відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та …

Один коментар

  1. Така картина є щорічною, а те що на Будівельниках, так там цілу зиму така с ака.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X