Home / Міські новини | Вараш / Нагородили і відзначили…

Нагородили і відзначили…

День підприємця в Україні прийнято відзначати в першу неділю вересня, засноване воно ще у 1998 році. Цей день в нашій державі започаткували для того, аби показати важливу роль цього сектора економіки в розвитку нового економічного устрою у формуванні громадянського суспільства і демократії в  країні.

Щорічно в нашому місті міська влада спільно із такими службами, як Кузнецовський міський центр зайнятості та об’єднана державна податкова інспекція, з нагоди Дня підприємця  обирають підприємців, яких нагороджують почесними грамотами за вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва, активну громадянську позицію.

Аналізуючи ситуацію, яка останнім часом склалася між  керівництвом міста та  деякими підприємцями, вирішили поцікавитися, кого ж було нагороджено цього року. Виявляється, що міський голова вирішив дякувати підприємцям одноосібно, тобто без податкової та центра зайнятості. Може ці служби нічого не знають про підприємців міста? А може тому, що керівники цих установ могли б рекомендувати до нагородження «не угодних»?  Отже, на день підприємця, який цього року відзначали 4 вересня в приміщенні міської ради, відповідно до розпорядження міського голови, за особистий внесок у розвиток підприємництва, активну участь у громадському житті міста нагороджено грамотами виконавчого комітету міської ради Бортніка Анатолія Андрійовича, Здоровенка Дмитра Сергійовича, Когута Ореста Степановича, Луцишину Галину Петрівну, Ордината Олега Ярославовича, Сніжка Олега Михайловича, Чміль Ірину Петрівну.

Тут придертися важко, адже фактично усі підприємці із цього списку дійсно багато зробили для міста.

Частину підприємців нагородили на День міста, а окрім подяки ще й 500 гривень дали.  І ось тут особливо нас зацікавило прізвище Стояновська. З’ясували хто це. Як ми і думали, це дружина депутата Кузнецовської міської ради Олександра Стояновського, який зараз працює  у міській раді на посаді спеціаліста І-ї категорії та отримує заробітну плату в розмірі майже 6 тисяч гривень (за робочий час трішки більше ніж один місяць).  Отже, знайомтеся Стояновська Бернардетта Анета – фізична особа-підприємець, член ГО Товариства поляків «Відродження». Нам вдалося довідатися, що дана фізична особа зареєстрована як підприємець трішки більше, ніж один місяць і на момент, коли готувався матеріал, нею ще навіть не було обрано систему оподаткування. Тому постає цікаве питання (щоправда  не знаємо, кому його адресувати), за які заслуги перед містом було нагороджено вказаного підприємця?…

 

Про admin

Читайте також...

На Рівненщині партія “ЗА Майбутнє” готова до місцевих виборів (фото)

12 серпня у Рівному на центральній площі міста відбувся відкритий форум прихильників політичної партії «За …

Один коментар

  1. А те, що дана підприємець була у декретній відпустці, бо має двох діток, а перед декретної відпустки багато років була зареєстрована підприємцем. Як член громадської організації збирала і збирає допомогу воїнам АТО і т.д.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X