Home / Міські новини | Вараш / (Оновлено) На виконком Кузнецовська наклали. В прямому розумінні (відео 16+)

(Оновлено) На виконком Кузнецовська наклали. В прямому розумінні (відео 16+)

Я доволі довго вагався перед публікацією даної статті. Неформат. Невідомо, як дану публікацію може сприйняти основна аудиторія сайту – розумні, врівноважені, адекватні в усіх розуміннях люди. Та врешті-решт мною спільно з адміністрацією ресурсу було прийнято рішення таки публікувати. Негоже ховатись від проблеми, навіть такої.

Отже, гарного весняного дня громадянин нашого прекрасного міста Кузнецовськ (кому імпонує Вараш, на Ваш розсуд), яке в складі України мріє про Євросоюз, вирішив полегшити муки організму. Вибрав він для цього найбільш підходяще для нього місце – ганок міськвиконкому. Свідомо (можливо, даний громадянин не любить владу Кузнецовська) чи несвідомо (розумієте, совість спить, а іншим частинам організму спати не дає алкоголь) – але «присів» він саме там.

На жаль, більшість з нас вже звикли, що природні потреби деякі люблять справляти в парку, на спортивних площадках (коли там немає спортсменів – а то і отримати по обличчю можна), на дитячих площадках та в інших не призначених для цього місцях. Хтось це робить сам, хтось з собакою. Хтось лише собаку там «спорожнює» – у кожного з них свій «шлях широкий».

Але щоб на ганку міськвиконкому?! Ще такого не було. Та дані особи розширюють свої «ареали», отже скоро можуть загадити даний ганок з головою.

P.S. Писав я дану статтю не для розваги, не для того, щоб познущатись з окремого громадянина чи йому подібних (в даному випадку я свідомо уникаю слово «людина») – я звертаюсь з проханням до мешканців чудового міста над Стиром. Не депутати винні в тому, що ми загаджуємо місто – винен кожен з нас, що не звертає уваги на тих, хто робить подібні речі, або просто боїться зробити зауваження. Хочу подякувати хлопцям з муніципальної варти – вони стараються зробити наше місто чистішим і в суспільному, і в культурному плані. Та без підтримки кожного з нас навести лад в Кузнецовську не вийде.

Оновлено

Денега рекомендував йди в туалет до міської ради. От молодик і пішов.
Денега рекомендував йди в туалет до міської ради. От молодик і пішов.

Стала відома дивна поведінка даного парубка. “Посидіти” на ганку міськвиконкому йому захотілось після розмови з депутатом Кузнецовської міської ради Сергієм Денегою, про що останній повідомив на своїй сторінці у Фейсбук. І дійсно, може пора поставити біотуалети в місті? Хоча вищевказаний депутат явно проти і настійно рекомендує йти справляти природні потреби в міську раду, податкову, КМКП (шикардос-туалет, рекомендує сам Сергій Денега!). Так і бачу натовп туристів, які приїхали здалеку подивитись на легендарну недобудову в центрі міста та стоять у черзі до туалету міськвиконкому. А зробити там платний туалет – шик! + ще одна стаття наповнення бюджету! Слава геніальним депутатам!

А взагалі – дивіться та вирішуйте самі.

Про admin

Читайте також...

Потрібна робота?

В магазин техніки Apple «Mobihouse» на постійну роботу потрібен продавець-консультант з продажу техніки Apple. Базові …

2 коментарі

  1. Людина має право зайти в будь яке державне приміщення, ресторан, магазин і справити нужду, це все законно

  2. не верю, это все наклёп, это монтаж…
    )))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X