Home / Міські новини | Вараш / Лікарня без тепла…Влада не виділяє, а забирає кошти…

Лікарня без тепла…Влада не виділяє, а забирає кошти…

Декілька днів тому в соціальній мережі facebook, було опубліковано повідомлення в якому одна із жительок міста обурювалася через те, що в СМСЧ№ 3 до цього часу не включено опалення. З цього приводу, наші журналісти звернулися до начальника закладу, Олександра Коцюбинського із проханням прокоментувати дану ситуацію.

« На даний час опалення у СМСЧ №3 не ввімкнене, у зв’язку із вилученням коштів, яке відбулося ще у травні місяці (рішення міської ради «Про внесення змін до бюджету м. Вараш на 2019 рік»). Зменшення фінансування закладу на 10 млн.630 тисяч гривень, призвело до погіршення умов виконання заходів по підготовці до осінньо-зимового періоду. В частині даних заходів дефіцит коштів склав 285 тисяч 600 гривень.

Ми неодноразово зверталися до міського голови, з проханням знайти можливість збільшити бюджетні призначення та відповідно внести зміни до міської комплексної програми «Здоров’я». Як на перше так і на повторне звернення відповіді від очільника міста ми не отримали. На даний час звернення, яке було направлено на відповідні комісії і депутатський корпус, розглянуто  комісією з питань соціального захисту, охорони здоров’я та спорту, а також комісією з питань бюджету, фінансів та економічного розвитку, вищевказані комісії вирішили підтримати наше звернення.

Проте не дивлячись на відсутність фінансування, в закладі уже проведено ряд робіт по підготовці до опалювального сезону, а саме проведено ремонт сантехнічних комунікацій в  пологовому патологоанатомічному відділеннях, проводиться заміна застарілого обладнання в поліклініці та стаціонарному корпусі.

Ми дякуємо тим організаціям та добрим людям, які не залишилися байдужими та допомагають нам».

Про Varash Info

Читайте також...

24 липня – Міжнародний день турботи про себе

Вараський центр первинної медичної допомоги піклується про здоров’я кожного пацієнта та хоче нагадати, що дуже …

Один коментар

  1. Василий

    Правильно роблять, толку від такої лікарні, де відмовляють лікарі від наданні медичной допомоги. Ви краще про це розкажіть. Ефективність лікарні після реформів Коцюбинського, стала нульовою. Може краще змінити начальника лікарні?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X