Home / Міські новини | Вараш / Команда «Light» побувала в гостях у рятувальників (відео, фото)

Команда «Light» побувала в гостях у рятувальників (відео, фото)

img_5392Команда «Light» із ЗОШ №4, проеку «Відкривай Україну», 13 березня, знову побувала на екскурсії, цього разу в 12-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Рівненській області в місті Вараш. Оскільки в цій команді діти переважно випускних класів, то організатори вирішили детальніше ознайомити їх із різними видами діяльності.

Під час екскурсії, начальник караулу ДПРЧ-12 міста Вараш старший лейтенант служби цивільного захисту Руслан Марчук, продемонстрував дітям пожежні автомобілі, бойовий одяг, захисне спорядження та пожежно-технічне обладнання. Також рятувальник розповів випускникам не лише про правила пожежної безпеки в побуті, безпечної поведінки у різних ситуаціях, але й давав відповідь на питання які цікавили дітей. Основні з яких були про принцип їхньої роботи, про університети, в яких навчають на рятувальників, заробітну плату, яку отримують працівники ГУ ДСНС України та багато інших.

Після того як начальник караулу Служби порятунку показав дітям практично всю «начинку» пожежної машини, вони вирушили до пункту зв’язку частини, в гаражне відділення машин, кімнату для відпочинку та кімнату психологічного розвантаження рятувальників. По закінченню екскурсії дітей запросили до кабінету начальника караулу де вони могли побачити графіки та принципи роботи рятувальника.

Команда ЗОШ №4, проекту «Відкривай Україну», дякує меценату Віктору Мялику за віру в них, за постійну допомогу команди впродовж всього часу, та за підтримку їх навіть у такому питання, як вибір професії.

Голова громадської організації «Відродження і розвиток» Дмитро Стецюк прокоментував: « Ми раді допомогти молоді у такому складному питанні, як вибір професії. Сподіваюся, що сьогоднішня екскурсія їм у цьому допоможе».

А начальник Кузнецовського міського сектору ГУ ДСНС України в Рівненській області Мазурець Руслан Олексійович, розповів більш детальніше про свою частину і запросив випускників, маючи таке бажання, вступати до ВНЗ на рятівників.

Про admin

Читайте також...

Скільки насправді грошей правоохоронці вилучили у Сергія Анощенка (фото)

Питання скільки ж грошей насправді під час обшуку було вилучено у міського голови Вараша, звідки …

Один коментар

  1. сайт міської ради вже можна перейменовувати в сайт з протипожежної безпеки – як не кожен день то через день ми читаємо, що пожежники перетворюються в педагогів… після цього не дай Бог десь статися пожежі
    в місті, просто, міський голова не бачить цікавих подій, окрім того що всім потрібно бути пожежниками, а він буде керівником пожежної частини – міста Вараш…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X