Home / Міські новини | Вараш / Коли закінчиться надзвичайна ситуація у Вараші?

Коли закінчиться надзвичайна ситуація у Вараші?

464

Або гроші на вітер.

Поки мер Вараша Сергій Анощенко (на фото по середині) та директор КМКП (Кузнецовське міське комунальне підприємство) Ігор Семенюк (на фото праворуч) затягують реструктуризацію боргів КМКП перед Рівненською АЕС, варашці втрачають мільйони гривень міського бюджету.

В кожному міському бюджеті є резервний фонд.
Це такий аварійний запас для запобігання надзвичайних ситуацій.
Коли влада бачить, що буде капець – беруть ці гроші.
З моменту арешту рахунків «комунального» (червень 2016року) капець постійний.

Щоб ми пили воду, треба її знезаражувати, а щоб ми не втопилися в смітті, його треба вивозити та захоронювати. В нормальних умовах за це все платило комунальне підприємство зі своїх господарських рахунків, але їх арешт блокує все.

Через таку халепу ми платимо ще раз, крім платіжок ще і з бюджету.

Буквально декілька днів назад виконком вирішив знову віддати в КМКП 303 647грн на гіпохлорит (знезараження води) плюс 342 413грн на ремонт восьми ГАЗонів-сміттєвозів та бульдозера. Джерело

Тільки в цьому році вже віддали в КМКП резервних коштів на суму 1млн 556тис 252гривні. Залишилось в резервному фонді 1млн 314тис 7гривень. Гроші йдуть на умовах повернення, але коли майже збанкрутіле підприємство поверне їх?

Безумовно, це вимушені кроки. Рятувати місто треба, але ж скільки разів і впродовж скількох років? Якщо нічого не робити для виправлення ситуації, а тільки витрачати резервні кошти, то як це назвати? Потрібна політична воля зробити перший внесок, реструктуризацію боргу на 20років і рахунки розблоковуються.

p.s. Ще майже 3 мільйона гривень платників податків Вараша витрачено на два нових сміттєвоза, які будуть стояти і чекати «з моря погоди» в КП «Житлокомунсервіс» (директор Сергій Мушик, на фото ліворуч), яке не має права вивозити сміття, тому що на 12 місяців сміттям буде займатися КМКП як переможець конкурсу.

4vlada

Знайшли помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть Ctrl + Enter, або натисніть посилання

Про admin

Читайте також...

33347205_2079165512330344_4739636126422138880_n

Працівники КП “Житлокомунсервіс” від сьогодні не прибиратимуть будинки та не вивозитимуть сміття (відео, фото)

Працівники комунального підприємства “Житлокомунсервіс” від сьогодні не прибиратимуть будинки та прибудинкову територію доки тзп міського …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X