Home / Міські новини | Вараш / КМКП припиняє надання послуг об’єднаної диспетчерської служби (ОДС)

КМКП припиняє надання послуг об’єднаної диспетчерської служби (ОДС)

ОГОЛОШЕННЯ

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА !

znimok-ekrana-2017-07-11-23-36-59

27.02.2017р. та 06.03.2017р., були прийняті рішення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради №33 “Про зупинення рішення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради” від 17.08.2011р. №180 “Про визначення виконавця житлово – комунальних послуг м. Кузнецовськ”, яким зупинено з 01.02.2017р. дію п.1 рішення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради від 17.08.2011р. “Про визначення виконавця житлово – комунальних послуг м. Кузнецовськ” в частині “… послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій..“ згідно переліку будинків, вказаних в Додатку до рішення Кузнецовської міської ради від 27.01.2017р. №513 “Про передачу комунального майна”, та рішення “Про внесення змін до установчих документів Кузнецовського міського комунального підприємства” №610, яким затверджено нову редакцію Статуту, з якого виключено послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Окрім того, 05.07.2017р. Кузнецовським міським комунальним підприємством проведено вивільнення працівників, що надавали послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у зв‘язку із скороченням чисельності працівників.

В свою чергу 27.01.2017р. Кузнецовською міською радою Рівненської області №513 було прийнято рішення “Про передачу комунального майна” в п. 5 якого зазначено, що Комунальному підприємству “Житлокомунсервіс” Кузнецовської міської ради забезпечити надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлових будинків відповідно до додатку.

   Виходячи з вищенаведеного,  інформуємо Вас про те, що з 06.07.2017р. КУЗНЕЦОВСЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО припиняє надання послуг об’єднаної диспетчерської служби (ОДС) та виконання робіт, що виконувалися оперативно – виїзною бригадою електромонтерів по обслуговуванню житлових будинків, а саме:

  • електрощитові житлових будинків,
  • чергового освітлення сходових кліток під’їздів та поверхових щитів.

 Просимо Вас в подальшому звертатися до Комунального підприємства Житлокомунсервіс” Вараської міської ради.

Директор КМКП
І.С. Семенюк

Про admin

Читайте також...

Як сім’я прокурора серед під’їзду кімнату збудувала? (фото)

Якщо ти прокурор і не маєш власного житла, то ти без проблем можеш побудувати його …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X