Home / Міські новини | Вараш / КМКП очікує чергове скорочення і людей і послуг (відео)

КМКП очікує чергове скорочення і людей і послуг (відео)

МКП готує договір субпідряду із КП «Житлокомунсервіс», щоб розділити послугу із вивезення сміття між двома підприємствами. Частину міста обслуговуватимуть працівники Ігоря Семенюка, іншу Сергія Мушика. Свої плани у КМКП називають правомірними та посилаються на 28 статтю ЗУ Про надання житлово-комунальних послуг.

Минулого тижня протестували нові сміттєвози «Житлокомунсервісу», наразі складається маршрут та графік, на найближчому засіданню виконкому його подадуть на затвердження. У разі прийняття, «Житлокомунсервіс» приступить до роботи.

Зі слів директора КМКП, ціна на вивезення сміття субпідрядником не зміниться. Згодом послуга із вивезення твердих побутових відходів повністю перейде до «Житлокомунсервісу», – розповідає Ігор Семенюк, – у нас залишаться тільки ліцензійні послуги тепло-водопостачання та тепловідведення. Запевняє, що «працівники, які працюють на сміттєвозах в КМКП переведуть до «Житлокомунсервісу».

Знайшли помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть Ctrl + Enter, або натисніть посилання

Про admin

Читайте також...

p80423-151909

На Колегії Ради розглядали ряд важливих питань: працівники КП “Житлокомунсервіс” можуть не отримати заробітну плату (відео, фото)

У понеділок, 23 квітня, голови комісій зібралися на Колегію Ради, щоб обговорити питання, які вже …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X