Home / Міські новини | Вараш / Керівники групи компаній «Алатир-Інвест» поділилися секретами свого успіху з учасниками проекту «Відкривай Україно»

Керівники групи компаній «Алатир-Інвест» поділилися секретами свого успіху з учасниками проекту «Відкривай Україно»

Молодь – це майбутнє нашої країни і допомогти їм стати корисними суспільству, навчити втілювати свої проекти на локальному рівні – одна із головних цілей соціального проекту «Відкривай Україну».  Група компаній «Алатир-Інвест» – соціально активна команда, будуючи нове житло для мешканців міста, також прагне створити якісні умови життя у ньому. Тому компанія виступила спонсором проекту. На запрошення координаторів керівники компанії провели цікавий та інтерактивний тренінг для молоді, а також поділилися рецептом успіху компанії, яка за 2 роки досягнула неабияких результатів. Як обрати професію, як будувати команду та як мотивувати себе до досягнення власних планів, відповіді на ці та інші запитання отримали школярі.

Впродовж кількох місяців команди із різних шкіл реалізовують власні проекти у своєму навчальному закладі . За цей період учні зіткнулися із різними перешкодами, проте завдяки командній роботі та вірі у свою ідею,  багато чого вже вдалося досягнути.

Виконавчий директор групи компаній «Алатир-Інвест» Ігор Кравченко переконаний, що власні цінності та команда однодумців – ключ до успіху у будь-якій справі:

«Найбільшою цінністю в нашій компанії і запорукою того, що молода компанія швидко стала групою компаній є те, що  в нас працюють однодумці, люди зі спільними цінностями, близькі за духом. Ці люди завжди готові допомогти один одному і ми є справжніми друзями. Починаючи будь-яку справу, важливо знати куди ми йдемо, як ми йдемо і найголовніше – з ким ми йдемо до досягнення високих цілей. Ми це сила, я – це, умовно кажучи нічого, тому цінуйте свою команду і намагайтеся бачити в людях лише хороше».

Директор компанії «Алатир-С», що входить у групу компаній «Алатир-Інвест» Роман Саушкін дав практичні поради, як знайти себе в світі професій:

«Я працюю з 14-ти років і впевнено можу сказати, що важливо знати ким ти хочеш стати і постійно працювати над собою. Займаючи будь-яку посаду, необхідно робити більше, ніж від тебе вимагають – вивчати іноземні мови, ставити більші цілі і лише тоді Ви будете займати вищі посади. Я Вам бажаю, щоб Ви самостійно вчилися, розвивалися і прагнули більшого. Лише в цьому випадку все вдасться»

Проте крім професійних навичок важливо мати внутрішні переконання, про це школярам розповів  HR-консультант Валентин Яковчук.

Як практикуючий психолог, Валентин дав практичні поради щодо того, як вірити в себе, вірити у власні сили та вміти налагоджувати гарні стосунки з оточуючими. Він провів двохгодинний тренінг для школярів та спонукав дітей до діалогу також був запрошений в якості тренера у команди.

По завершенню тренінгу, керівники групи компаній «Алатир-Інвест» запросили учнів на стажування у компанію та на екскурсію на будівельний майданчик.

Про admin

Читайте також...

Мешканці Вараша про любов (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X