Home / Міські новини | Вараш / Карантину в школах Вараша поки що не буде (фото)

Карантину в школах Вараша поки що не буде (фото)

У п’ятницю, 9 лютого 2018 року, відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням очільника міста Сергія Анощенка. Повідомляє сайт ВАРАШ СЬОГОДНІ з посиланням на міську раду.

img_1974

Зібралися члени комісії за ініціативою начальника управління освіти Олени Корень. «З кожним днем ми спостерігаємо збільшення кількості хворих дітей. Окрім того, є звернення від батьків щодо даної ситуації. І хоча поки що епідпоріг не перевищено, вважаємо, що буде доречним ввести в навчальних закладах міста карантинні заходи та обмежити проведення масових заходів у школах, де найвищий рівень захворюваності», – зазначила Олена Миколаївна.

Відповідно до рішення комісії, навчальний процес в школах міста поки що не припинятимуть.

Однак, з метою недопущення збільшення кількості хворих, у всіх навчальних закладах міста буде введено карантинні заходи, пов’язані із захворюваністю на грип та ГРВІ. Окрім того, у закладах, де спостерігається найвищий рівень захворюваності дітей: ЗНЗ №3, 5 та гімназії, тимчасово обмежать проведення масових заходів та позашкільних занять.

Про Varash Info

Читайте також...

5bffce6503c6e-800x600-943962333

Дійти до «вершини», аби потім через наркотики боляче впасти

У сьогоднішньому матеріалі, ми розповімо про молоду дівчину, до не давна жительку нашого міста, яка …

34 Коментарі

  1. Я за карантин,адже не відомо,як будe далі,якими тeмпами він будe поширюватись.Будe дорeчним,посидіти нeділю вдома та зачeкати поки eпідeмія вщухнe та займатись удома.

  2. Андрій

    Щоб запобігти масовим захворювань необхідно ввести карантин.Прошу вас ,прийміть правильне рішення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X