Home / Міські новини | Вараш / Кадрові зміни в НАЕК “Енергоатом” (фото)

Кадрові зміни в НАЕК “Енергоатом” (фото)

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук представив колективу НАЕК «Енергоатом» тимчасово виконуючого обов’язки президента Компанії Павла Павлишина.

Представлення відбулось 6 грудня у центральному офісі Енергоатома Енергоатом . У заході також взяли участь голова підкомітету з питань ядерної енергетики та ядерної безпеки Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Остап Шипайло і міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

Павло Павлишин навчався у Одеському політехнічному інституті за спеціальністю «Атомні електростанції та установки» та з 1992 року працює на Рівненській АЕС. Павло Яремович пройшов щаблі професійного росту, починаючи з оператора реакторного відділення реакторного цеху №2. З 1998 року працював на керівних посадах: начальник зміни РЦ №2, заступник начальника навчально-тренувального центру (НТЦ), начальник НТЦ, заступник головного інженера з експлуатації блоків №№3, 4, заступник головного інженера з підготовки персоналу – начальник НТЦ. З 2012 до 2019 року очолював ВП «Рівненська АЕС». 2 грудня 2019 року за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю Павло Павлишин отримав звання «Заслужений енергетик України».

Інформує rnpp_atom ВП “Рівненська АЕС”

Про Varash Info

Читайте також...

Звикли завжди купувати свіженьке м’ясо, але через карантин це стало проблемою?

Звикли завжди купувати свіженьке м’ясо, але через карантин це стало проблемою? Не хвилюйтеся!!! Вихід є!!! …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X