Home / Міські новини | Вараш / ІІ Малі Зимові олімпійські ігри (фото)

ІІ Малі Зимові олімпійські ігри (фото)

img_1051

– Спортивний дух, завзяття та бажання змагатися були присутні у дітей та молоді Центру на спортивному святі, яке відбулося 8 лютого 2018 року.

Вихователь Є.Рубчинська, яка підготувала «справжні» олімпійські ігри, залучила дітей та молодь до таких видів спорту як хокей, бобслей, біатлон, кьорлінг. Вона вміло підібрала олімпійську атрибутику, спортивний інвентар, продумала маршрут проведення різних змагань на території Центру.  Звичайно ж допомагали їй педагогічні працівники – колеги:  Н.Басараба, керівник музичний, «Сніговики» – О.Жданюк, М.Малаєва та інші. Спортивний азарт захопив і присутніх батьків – вони змагалися у швидкості на санях.

Позитивні емоції, старання та активність дітей та молоді були нагороджені – всі отримали «олімпійські медалі», виготовлені Є.Рубчинською власноруч. Бажаємо спортивних досягнень та звершень!Позитивні емоції, старання та активність дітей та молоді були нагороджені – всі отримали «олімпійські медалі», виготовлені Є.Рубчинською власноруч. Бажаємо спортивних досягнень та звершень!

Методист Н.Омелюк

Про Varash Info

Читайте також...

20181021165225

Прокурор із Вараша потрапив у ДТП. Його разом із водієм забрала “швидка” (фото)

На Рівненщині поблизу села Полиці сталась ДТП. За словами начальника відділу комунікації поліції Антона Крука, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X