Home / Міські новини | Вараш / ІІ Малі Зимові олімпійські ігри (фото)

ІІ Малі Зимові олімпійські ігри (фото)

img_1051

– Спортивний дух, завзяття та бажання змагатися були присутні у дітей та молоді Центру на спортивному святі, яке відбулося 8 лютого 2018 року.

Вихователь Є.Рубчинська, яка підготувала «справжні» олімпійські ігри, залучила дітей та молодь до таких видів спорту як хокей, бобслей, біатлон, кьорлінг. Вона вміло підібрала олімпійську атрибутику, спортивний інвентар, продумала маршрут проведення різних змагань на території Центру.  Звичайно ж допомагали їй педагогічні працівники – колеги:  Н.Басараба, керівник музичний, «Сніговики» – О.Жданюк, М.Малаєва та інші. Спортивний азарт захопив і присутніх батьків – вони змагалися у швидкості на санях.

Позитивні емоції, старання та активність дітей та молоді були нагороджені – всі отримали «олімпійські медалі», виготовлені Є.Рубчинською власноруч. Бажаємо спортивних досягнень та звершень!Позитивні емоції, старання та активність дітей та молоді були нагороджені – всі отримали «олімпійські медалі», виготовлені Є.Рубчинською власноруч. Бажаємо спортивних досягнень та звершень!

Методист Н.Омелюк

Знайшли помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть Ctrl + Enter, або натисніть посилання

Про Varash Info

Читайте також...

33347205_2079165512330344_4739636126422138880_n

Працівники КП “Житлокомунсервіс” від сьогодні не прибиратимуть будинки та не вивозитимуть сміття (відео, фото)

Працівники комунального підприємства “Житлокомунсервіс” від сьогодні не прибиратимуть будинки та прибудинкову територію доки тзп міського …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X