Home / Міські новини | Вараш / ІІ Малі Зимові олімпійські ігри (фото)

ІІ Малі Зимові олімпійські ігри (фото)

img_1051

– Спортивний дух, завзяття та бажання змагатися були присутні у дітей та молоді Центру на спортивному святі, яке відбулося 8 лютого 2018 року.

Вихователь Є.Рубчинська, яка підготувала «справжні» олімпійські ігри, залучила дітей та молодь до таких видів спорту як хокей, бобслей, біатлон, кьорлінг. Вона вміло підібрала олімпійську атрибутику, спортивний інвентар, продумала маршрут проведення різних змагань на території Центру.  Звичайно ж допомагали їй педагогічні працівники – колеги:  Н.Басараба, керівник музичний, «Сніговики» – О.Жданюк, М.Малаєва та інші. Спортивний азарт захопив і присутніх батьків – вони змагалися у швидкості на санях.

Позитивні емоції, старання та активність дітей та молоді були нагороджені – всі отримали «олімпійські медалі», виготовлені Є.Рубчинською власноруч. Бажаємо спортивних досягнень та звершень!Позитивні емоції, старання та активність дітей та молоді були нагороджені – всі отримали «олімпійські медалі», виготовлені Є.Рубчинською власноруч. Бажаємо спортивних досягнень та звершень!

Методист Н.Омелюк

Про Varash Info

Читайте також...

5bffce6503c6e-800x600-943962333

Дійти до «вершини», аби потім через наркотики боляче впасти

У сьогоднішньому матеріалі, ми розповімо про молоду дівчину, до не давна жительку нашого міста, яка …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X