Home / Міські новини | Вараш / Культура / Вараські майбутні дизайнери: творіння руками дитини (фото)

Вараські майбутні дизайнери: творіння руками дитини (фото)

dsc_1815-300x225

Багато творчих людей мріють створювати щось прекрасне, наприклад, нові модні та оригінальні іграшки, ляльки та моделі жіночого та чоловічого одягу. Але далеко не кожен готовий приступити до здійснення своєї мрії. Тут грають роль багато факторів: недолік вільного часу, нестача коштів, боязнь того, що нічого не вийде і, мабуть страх – один з найперших і найважливіших факторів.

img_3694-225x300
Потрібно побороти всі свої страхи і йти вперед до своєї мрії, не шкодуючи сил і часу.

img_3387-225x300
Прикладом творчого захоплення по створенню одягу є вихованці гуртка «Основи дизайну», керівник Білан Олена Михайлівна. Протягом навчального року вихованці виготовляють своїми руками іграшки, навчаються шити одяг своїми руками. Для цього потрібні різні приладдя, трохи відрізків різних тканин, трохи ґудзиків і намистин, все, що вам сподобається. Руками дітей створюються милі і надзвичайні вироби. Найбільше дівчата полюбляють створювати одяг для улюбленої ляльки.

img_3714-225x300
– Практично кожен великий дизайнер одягу починав з того, що шив своїми руками різні красиві речі. Для досягнення успіху у будь якій роботі потрібно мати, крім таланту, величезне терпіння та наполегливість. Кожен вихованець гуртка має змогу спробувати своїми руками створити власні вироби на свій смак та отримати задоволення від практичної роботи, розповідає Олена Білан, керівник гуртка «Основи дизайну».
За такий невеличкий період роботи гуртка ми маємо певні напрацювання, які відображені в фотороботах, демонструються на виставках міського, обласного та всеукраїнського рівнів.

img_3700-225x300
Ні в якому разі не здавайтесь, адже як кажуть, чим більше зусиль ми докладаємо до досягнення своєї мети, тим більше ми цінуємо отриманий результат. Все в ваших руках, дорогі друзі! Ми бажаємо вам творчих успіхів, – повідомляє varashosvita.rv.ua!

img_3719-225x300

Про Varash Info

Читайте також...

Як сім’я прокурора серед під’їзду кімнату збудувала? (фото)

Якщо ти прокурор і не маєш власного житла, то ти без проблем можеш побудувати його …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X