Home / Міські новини | Вараш / Культура / Турбота та милосердя до людей з інвалідністю (фото)

Турбота та милосердя до людей з інвалідністю (фото)

З грудня з нагоди відзначення людей з інвалідністю уже традиційно в палаці культури ВП Рівненської АЕС відбувся тематичний захід. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя.

Цього дня багато небайдужих людей прийшли в палац культури, аби приділити увагу вихованцям реабілітаційного центру та висловити свою підтримку їхнім батькам.

Зокрема, Рівненська АЕС, ВП ГО УкрЯТ в Рівненській області, організація молоді ППО ВП РАЕС,  група компаній «Алатир – Інвест», «Приватбанк», народний депутат Віктор Мялик.

Вкотре не залишили поза увагою діток – підприємці Вараша, а це «Асоціація захисту прав підприємців», «Комітет підприємців» Віра Литвин, Юлія Крищук та її майстри студії краси LASH ROOM VARASH.

Цього річ лави соціально відповідальних підприємців поповнив Дмитро Сергійчук, який також передав подарунки вихованцям, а їхнім батькам картки на знижку для придбання продуктів у магазинах «М‘яско».

Хоча люди із інвалідністю обмежені фізично, вони безмежні у своїх здібностях, талантах і прагненні до самовираження. Завдяки величезній силі духу й волі, вони досягають успіхів у найрізноманітніших сферах: науці, підприємницькій діяльності, художній творчості, мистецтві та спорті.

Мета, заради якої цей день був проголошений, це дотримання прав людини і участь цих людей в житті суспільства. Люди з інвалідністю не називають себе інвалідами, в цивілізованих демократичних країнах з високою культурою людських відносин, до таких людей ставлення як до людей з надмірними потребами, які потребують додаткової уваги суспільства.

Вероніка Пилипчук

Про Varash Info

Читайте також...

24 липня – Міжнародний день турботи про себе

Вараський центр первинної медичної допомоги піклується про здоров’я кожного пацієнта та хоче нагадати, що дуже …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X