Home / Міські новини | Вараш / Культура / Сцена кличе (фото)

Сцена кличе (фото)

img_20171022_162106_hdr

22 жовтня вихованці літературно-драматичного та вокального гуртків підліткового клубу «Обрій» Вараського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  представили на сцені Ладижинського  Будинку культури «Прометей» (Вінницька обл.) свої вміння, взявши участь у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі мистецтв «Щастиве майбутнє», повідомляє сайт міської ради.

І хоч дорога видалась далекою, конкурсантів виявилося багато, боротьба за призові місця була нелегкою, та наші дівчата показали себе з найкращої сторони. Своїми виступами вони підкорили не тільки глядачів, а й поважних членів журі. І як результат – найвищі сходинки п’єдесталу:

Крук  Катерина – ІІІ місце у номінації «вокал» (старша вікова категорія);

Пашко Аполлінарія – І місце у номінації «оригінальний жанр» (молодша вікова категорія);

Пашко Ангеліна – Гран-прі  у номінації «оригінальний жанр».Click to enlarge image IMG_20171022_081157_HDR.jpg

Переможці нагороджені дипломами, медалями, призами. А керівник літературно-драматичного гуртка Тетяна Тарасюк, яка підготувала до виступу володарку премії Гран-при Пашко Ангеліну, отримала сертифікат на право бути членом журі на наступному фестивалі, який відбудеться в м. Ладижин у наступному році.

Приємно не тільки те, що вихованці   підліткового клубу «Обрій» ВМЦСССДМ здобули перемогу, а й те, що про місто Вараш почули на подільській стороні. Нехай процвітає наше місто талантами, а наші вихованці долають нові вершини творчості.

Про admin

Читайте також...

Мешканці Вараша про любов (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X